دستگاه استرچ پالت فرودگاهی

  دستگاه استرچ پالت فرودگاهی

  دستگاه استرچ پالت فرودگاهی برای بسته بندی کردن ساک ها، چمدان و حتی با بسته هایی با سایز و ابعاد کوچک تر بسیار کاربرد دارد. این دستگاه با کشیدن فیلم به دور محصول آنرا بسته بندی می کند.

  همان طور که از اسم این دستگاه مشخص است دستگاه استرچ پالت فرودگاهی برای بسته بندی ساک، چمدان و یا حتی بسته هایی با ابعاد کوچک تر در فرودگاه ها کاربرد دارد.

  دستگاه استرچ پالت فرودگاهی به پیچیدن فیلم استرچ به دور ساک و کیف های مسافرتی در ترمینال ها گفته می شود. در رابطه با دستگاه سلفون کش و انواع آن بیشتر بدانید.

  این دستگاه در بسیاری از مغازه ها و عمده فروشی ها استفاده میشود و حتی در میوه فروشی ها و سبزیجات که میخواهند به صورت بسته باشند و یکپارچه باشند استفاده میشود.

  دستگاه استرچ پالت فرودگاهی بسیار پرکاربرد بوده و در صنایع مختلف استفاده می شود.

  در این دستگاه به دلیل ابعاد کوچک و وزن کم و چرخ هایی که در زیر این دستگاه قرار گرفته است به راحتی قابل جا به جایی میباشد. در این دستگاه در زمان عملکردش با توجه این که از تسمه فولی برای گردش صفحه آن، صدای پایینی تولید می کند و این مورد را میتوان جزو مزیت های این دستگاه دانست.

  خرید دستگاه استرچ پالت فرودگاهی

  طرز کار دستگاه استرچ پالت فرودگاهی

  پس از قرار دادن بسته بر روی دستگاه که باید به آرامی و با کمترین ضربه صورت بگیرد و اپراتور فیلم استرچ را در دستگاه استرچ پالت فرودگاهی که به قسمت گیرنده های میله ای اتصال داده می شود و کلید اتوماتیک را فشار می دهد و در ابتدا چرخش صفحه گردان محصول را بین میله ها نگهداری میشود و سپس آزاد میشود.

  لازم به ذکر است که بگوییم میله های ذکر شده برای ثابت نگه داشتن محصول استرچ طراحی شده است و در داخل تابلو برق از دو عدد تایمر استفاده شده است که برای تنظیم مکث استرچ قسمت زیرین پالت و دیگری برای تنظیم مکث استرچ قسمت بالای پال می باشد.

  برخلاف تصور خیلی از افراد حتی کالا هایی با وزن کمتر در زمان بسته بندی از روی دستگاه به اطراف پرت نخواهد شد، چرا که بر روی صفحه گردان دو شاخک قرار دارد. این دو شاخک ریگلاؤی بوده و قابلیت تنظیم دارند، از اینرو بین تنظیمات دستگاه استرچ فرودگاهی سرعت صفحه صفحه گردان، سرعت حرکت عمودی نگهدارنده و با قابلیت تنظیم ارتفاع برای کالا های مختلف و میزان کشش سلفون را نام برد.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  قسمت های مختلف دستگاه استرچ پالت فروشگاهی

  • سیستم صفحه گردان و ستون رول به صورت پیوسته و یکپارچه
  • دارای سیستم بلبرینگ در کف صفحه جهت خنثی شدن بارهای محوری و شعاعی
  • سیستم کشش فیلم استرچ برای افزایش استحکام بسته بندی می باشد
  • دارای تابلو برق متصل به بدنه دستگاه همراه با قسمت های مختلف برقی
  • سیستم کنترل فرمان plc
  • کنترل کننده های دور موتور های آسنکرون(اینورتر)
  • دارای سیستم حفاظت برای اضافه بار موتورها و کلید اضطراری برای حالت های خاص.
  • سیم و کابل ها افشانه دار و روکش دار و فلکسی جهت حفاظت از سیم و کابل های قدرتمند و فرمان برخی از قابلیت های دستگاه استرچ پالت بند
  • قابلیت تنظیم کشش سلفون را دارد.
  • برای تنظیم کردن ارتفاع از یک سنسور بهره میگیرد.
  • برای کنترل این دستگاه میتوان به صورت دستی و یا اتوماتیک بهره برد.
  • برای تحمل کردن از بار های سنگین در زیر صفحه گردان غلطک های پی وی سی به کار رفته است.
  • این دستگاه را میتوان برای تنظیم سرعت صفحه گردان و نگهدارنده ی سلفون توسط اینورتر تنظیم نمود.

  دستگاه استرچ پالت فرودگاهی

  قیمت دستگاه استرچ پالت فرودگاهی

  دستگاه استرچ پالت فرودگاهی در انواع مختلفی به فروش می رسد که این نوع دستگاه ها در بسیاری از کسب و کار ها کاربرد بسیار بالایی دارد.

  در زمینه تولید این دستگاه مجموعه ویرا ماشین یکی از بهترین تولید کننده ها از انواع دستگاه سلفون کش مانند : دستگاه استرچ پالت مرغکدار، فرودگاهی، رولی و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ویرا ماشین تماس بگیرید.