درباره ما

  درباره ما

  درباره ماشین سازی ویرا.شرکت ماشین سازی ویرا در سال 1389 در زمینه تولید و تولید ماشین آلات و دستگاه های صنعتی در استان البرز(کرج) تاسیس شد. این شرکت با سابقه 1 دهه

  درباره ماشین سازی ویرا

  شاید در نگاه اول این کلمه خیلی ها را به یاد کارخانه ماشین سازی بیاندازد. باید بگویم که لزوما اینطور نیست و این یک تصور اشتباه است. مهندسی مکانیک به طور کلی و در معنی، به تولید و ساخت دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی اطلاق می شود که هر کدام برای اهداف خاصی ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند.

   

  شرکت ماشین سازی ویرا در سال 1389 در زمینه تولید و تولید ماشین آلات و دستگاه های صنعتی در استان البرز(کرج) تاسیس شد. این شرکت با سابقه 1 دهه (که البته تجربه بسیار پشت پرسنل ماست) در این زمینه تولید و ساخت ماشین آلات و تجهیزات صنعتی تا به امروز وارد عرصه کیفیت شده است. نمونه و کیفیت وجود دارد. دستگاه های تولید شده ما، همچنین توانسته نظر بسیاری از مشتریان عزیز را به خود جلب کند.

   

  دستگاه های ماشین سازی ویرا به شرح زیر است:

  • دستگاه های پرکن اسپری
  • گریس پرکن های سرد و گرم
  • و انواع مدل های دستگاه برش یا شرینگ (اعم از تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و ...) که جزو دستگاه های بسته بندی می باشد.
  • به طور کلی انواع پرکن های مایعات

  از جمله محصولات و ساخته های این شرکت در زمینه ماشین آلات بسته بندی و دستگاه های شیرینگ (دستگاه های بسته بندی) می توان به طراحی ماشین آلات در صنایع  دارویی، بهداشتی، شیمیایی و صنعتی اشاره کرد.

   

  پشتیبانی از محصولات داخلی و ایرانی

  برای پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای شما مشتریان گرامی و با توجه به موضوع کنونی و بسیار مهم حفظ تولیدات بومی، به دستور حضرت سید علی خامنه ای رهبر کبیر انقلاب اسلامی، اشتغال زایی را آغاز نمایید. دستگاه یا و ماشین آلات مدرن با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و کیفیت عالی و همچنین 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش ماشین آلات هستند و ما در خدمت شما هستیم.