دستگاه اسپری پرکن دست دوم

  دستگاه اسپری پرکن دست دوم

  دستگاه اسپری پرکن دست دوم ویراماشین را می توان در طیف گسترده ای از مدل و کاربردها که تولید و عرضه شده اند را تهیه کرد. یکسری از توجیهات وجود دارد تا به خرید این

  اسپری پرکن "ویراماشین"

  دستگاه پرکن اسپری به دو صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک تولید می شود. تفاوت این دو مانند سایر دستگاه ها در وظیفه اپراتور با دستگاه مورد نظر است. معمولا در ماشین های اتوماتیک، اپراتور در طول فرآیند کار زیادی انجام نمی دهد و در نهایت فقط مواد را برای تولید نظارت یا آماده می کند.

  اسپری پرکن در بسیاری از صنایع از جمله مواد غذایی، بهداشتی و رنگ استفاده می شود. تعداد نازل های پرکننده بسته به دستگاه متفاوت است و بسته به نوع گردش ممکن است شامل 3 نازل یا بیشتر باشد. معمولا در دستگاه اسپری پرکن روش پرکردن پنوماتیک و با هوای تامین شده توسط کمپرسور می باشد.

  کاربرد دستگاه پرکن اسپری

  به دلیل استفاده گسترده از اسپری ها، بسیاری از تولیدکنندگان محصولات خود را در این قالب تولید می کنند. احتمالاً پرمصرف ترین اسپری پرکن در عطرها است. وجود یک مایع معطر با مخلوطی از گازها، اگرچه استفاده آسان تر است، اما مصرف بهینه آن را تعیین می کند. تولیدکنندگان رنگ نیز برخی از محصولات خود را به صورت اسپری عرضه می کنند که کاربرد خاص خود را دارد. بسیاری از مایعات پزشکی نیز امروزه به صورت اسپری در دسترس هستند، مانند اسپری های بی حس کننده، اسپری های آسم و ...
  اسپری پرکن حشره کش، اسپری ضد عفونی کننده، مواد شیمیایی، اسپری گاز و سایر قسمت های استفاده از دستگاه پرکن اسپری.

  دستگاه اسپری پرکن دست دوم را می توان در طیف گسترده ای از مدل و کاربردها که تولید و عرضه شده اند را تهیه کرد.

  برای مثال از این دستگاه ها می توان به محصولاتی که به صورت پودری یا از جنس مایع هستند پر می شوند اشاره کرد.

  دستگاه اسپری پرکن به دو صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شود. تفاوت این دو مدل از محصول چه در مدل های صفر و چه در مدل های دستگاه اسپری پرکن دست دوم همانطور که از اسمش پیداست در نحوه ی حضور اپراتور و دستگاه است.

  کاربر به طور معمول در دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک در طول فرایند تولید کار خاصی نمی کند و بیشتر نقش نظارتی دارد و یا اینکه مواد لازم را برای دستگاه آماده می کند.

   

  دستگاه پرکن اسپری دست دوم

  دستگاه اسپری پرکن دست دوم در صنایع گوناگونی مثل رنگ سازی، آرایشی، بهداشتی، غذایی و غیره کاربردهای گوناگون دارد.

  همچنین تعداد نازل های دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک بسته به این که نوع دستگاه چه صورتی دارد می تواند نازل های آن از 3 به بالا تغییر کند.

  نحوه عملکرد در این اسپری پرکن ها معمولا به روش پنوماتیک و با کمک باد صورت میگیرد که با کمک یک کمپرسور شارژ می شود.

  خرید و تعمیر دستگاه اسپری پرکن دست دوم

  مزایای دستگاه اسپری پرکن دست دوم

  همان طور که بیان شد از اسپری پرکن های نو و دستگاه اسپری پرکن دست دوم در صنایع مختلف استفاده می شود.

  با توجه به اینکه امروزه استفاده و کاربرد افشانه ها و اسپری ها در بیشتر زمینه ها افزایش یافته است، بنابراین تولید کننده های محصولات و صنایع مختلف بیشتر میل دارند که محصول خود را به این شکل راهی بازار کنند.

  شاید محصولات بهداشتی، آرایشی و بهداشتی جزو کالاهایی دانست که بیشترین کاربرد اسپری را دارند.

  قرار دادن هر مایع معطر و خوش بود و گاز فشرده شده درون این اسپری ها سبب می شود تا هم در مصرف آن صرفه جویی شود و هم استفاده راحت تری داشته باشند.

  در صنایع رنگ سازی نیز از اسپری پر کن استفاده می شود، به این صورت که بخشی از محصولات را تولید کنندگان به صورت افشانه وارد بازار می کنند.

   با توجه به کاربردی که این مدل از رنگ ها دارند مخاطبان و مشتریان خاص خودش را جذب کرده است.

  در صنعت داروسازی نیز از اسپری استفاده می شود به این صورت که برای ساخت انواع داروهای مایعی که به صورت رو پوستی و استعمال خارجی هستند می شود بهره برد.

  در نتیجه با بهره گیری از این روش می شود برای ساخت انواع اسپری پرکن های بی حس کننده، اسپری های آسم و غیره بهره برد.

  هم چنین از دستگاه اسپری پرکن دست دوم می توان برای ساخت مواد شیمیایی، بهداشتی و نظافتی بهره برد. برای نمونه انواع حشره کش ها، محلول های ضد عفونی کننده، اسپری گازها و غیره نمونه هایی از کاربرد اسپری پرکن در این صنعت ها هستند.

   

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک دست دوم

  نحوه کارکرد دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک یا تمام خودکار به صورت مکانیکی و به شکل پنوماتیک می باشد.

  این دستگاه برای پر کردن انواع افشانه ها در انواع صنایع گوناگون در ابعاد و سایز 50 تا 500 میلی لیتر مناسب است.

  کارکرد دستگاه اسپری پرکن دست دوم به صورت خودکار بوده و نیاز به اپراتور و نیروی انسانی خاصی ندارد.

  هم چنین عملکرد دستگاه اسپری پرکن به صورت کاملا پنوماتیک بوده و روکش آن از جنس استیل است.

  اسپری پرکن نو و دستگاه اسپری پرکن دست دوم مناسب پرکردن و بسته بندی انواع قوطی ها و اسپری های سه تیکه فلزی و آلومینیومی هستند.

  به کمک دستگاه اسپری پرکن می توان انواع افشانه رنگ ها، خوشبو کننده ها، اسپری های شیمیایی، انواع افشانه های دارویی و غیره را به آسانی و در زمان اندک پرکرد.

  در این نوع از محصول نیروی انسانی کار زیادی انجام نمی دهد و بیشتر نقش نظارتی دارد.

   

  مزیتی که دستگاه اسپری پرکن دست دوم دارد و توجیهی که برای این کار نسبت به خرید دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک صفر وجود دارد می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

  • خرید دستگاه با بودجه مشخص با کیفیت بهتر         
  • امکان چانه زدن بر سر قیمت
  • خرید اقتصادی تر

  دستگاه اسپری پرکن دست دوم

  دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک دست دوم

  دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک یا نیمه خودکار مانند نمونه اتوماتیک آن عمل می کند.

  به این صورت که سیستم آن نیز به صورت پنوماتیک می باشد و دارای همان 3 نازل است.

  تفاوت اصلی که این نوع نسبت به مدل خودکار دارد در عملکرد اپراتور و نیروی انسانی است.

  در دستگاه اسپری پرکن دست دوم نیمه اتوماتیک به این صورت است که به جز بخش نظارتی و رساندن مواد اولیه به دستگاه باید بعضی از فرایند تولید را که دستگاه انجام نمی دهد را اپراتور انجام دهد.

   با کمک دستگاه های اسپری پرکن نیمه اتوماتیک هم می توان انواع اسپری ها و افشانه ها را در صنایع گوناگون مانند: شیمیایی، دارویی، بهداشتی، رنگ سازی، بهداشتی و از این دست موارد تولید کرد و به بازار عرضه نمود.

  یکی از تفاوت هایی که دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک با نوع اتوماتیک یا خودکار آن دارد در قیمت آن است.

  که با مرور زمان می توان این تفاوت قیمتی را جبران کرد و بیشتر شرکت های بزرگ دسترسی نیروی انسانی را به خاطر فاکتورهایی مانند آلودگی و خطای انسانی محدود کرده اند.

   

  قیمت اسپری پرکن دست دوم

  دستگاه اسپری پرکن در صنعت بهداشت و درمان کاربرد دارد که برای پرکردن انواع اسپری ها با سایز 50 تا 500 میلی لیتر مناسب می باشد. از اسپری های پرکن ها برای پرکردن اسپری های آلومینیومی مختلف مانند حشره کش ها، اسپری های

  صنعتی مانند اسپری های شستشوی لاستیکی، اسپری های گاز فندک، اسپری های چسب و مانند آن استفاده می شود. دستگاه های پرکن در مدل های مختلفی تولید می شوند. از دستگاه پرکن پودری گرفته تا دستگاه پرکن مایعات

   

   (دستگاه پرکن مایع غلیظ، دستگاه پرکن مایعات رقیق) و همگی در برخی از صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. همان طوری که ذکر شد دستگاه اسپری پرکن توانایی تولید محصولات بهداشتی و آرایشی و دیگر صنایع کاربرد دارد.

  اسپری پرکن دست دوم نسبت به مدل صفر و کار نکرده آن توجیه اقتصادی تری دارد و مواردی از مزیت های خرید دست دوم این دستگاه ها را ذکر شد.

  قیمت ها بر اساس فاکتور ها و علت های گوناگونی سنجیده می شود که برای کسب اطلاعات دقیق می توانید با شماره تلفن ما در ویراماشین شرکت تماس حاصل فرمایید.

   

  اسپری پرکن شرکت ویرا ماشین

  با توجه به نیازهای بازار و فواید این دستگاه ها در خط تولید، شرکت ماشین سازی ویراماشین توانسته نیاز صاحبان کارخانه و تولیدی ها را در جهات مختلف برطرف کند.

  و در زمینه دستگاه اسپری پرکن دسته دوم نیز فعالیت دارد و می توان نیاز های موجود در بازار را برطرف کند. 

   

  اسپری پرکن دست دوم

  ماشین سازی ویرا با توجه به نیاز بازار امروز توانسته است با تولید و فروش اسپری پرکن های دست دوم، نیاز کارفرمایان و کارخانجات مختلف را برطرف کند. امروزه از پرکن ها در صنایع مختلف برای تولید اسپری پرکن ها مختلف استفاده می شود، چرا که استفاده از اسپری کن ها هر روز در حال افزایش است و استفاده از آنها در حال افزایش است.