دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

    دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

    دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک.دستگاه شیرینگ پک دارای دو مدل تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشد. این مدل یک دستگاه شیرینگ اتوماتیک برای بسته بندی تعدادی محصول در کنار یکدیگر

    دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

    دستگاه شیرینگ تمام اتوماتیک ساخت ماشین سازی ویراماشین است که این دستگاه به دو مدل تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شود. از این دستگاه ها برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده می شود.

     

    دستگاه شیرینگ اتوماتیک

    دستگاه شیرینگ پک دارای دو مدل تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشد. این مدل دستگاه شیرینگ اتوماتیک، برای بسته بندی تعدادی محصول در سایزهای مختلف می باشد. این دستگاه همچنین دارای دو مدل دوگانه سوز و گازی می باشد که بسته به درخواست مشتری و متناسب با کار آنها ساخته و تحویل می گردد. اما به لطف طراحی و تولید المان های ارزان قیمت توسط مهندسی "ویراماشین"، مصرف انرژی هنگام کار با دستگاه شیرینگ پک تونلی به زیر 8 کیلو وات کاهش می یابد و دلیلی برای توجیه گازسوز بودن آن وجود ندارد.

    کارخانه ها و شرکت هایی هستند که تولید و بسته بندی زیادی دارند و به دنبال دستگاه های بسته بندی پرسرعت هستند که کار را به صورت اتوماتیک انجام دهند و یکی از ویژگی های مهم این دستگاه تولید و بسته بندی به صورت اتوماتیک است.

    دستگاه شیرینگ اتوماتیک طراحی پیشرفته ای دارد، بنابراین اگر دستگاه مخصوص بسته بندی(شیرینگ بطری) است باید از سنسور و چشمی استفاده کنید، زیرا هر بطری و ظرف اندازه خاصی دارد، اما هنگام شیرینگ کاغذ، دستگاه باید در فاصله بین آنها باشد.

     

    فروش دستگاه اتوماتیک شیرینگ پک آب معدنی

    امروزه شرکت های زیادی در ایران دستگاه های اتوماتیک شیرینگ آب معدنی و سایر نوشیدنی ها را می فروشند. و با توجه به جهش نرخ ارز و افزایش قیمت قطعات ماشین آلات، شرایط فروش دستگاه های شیرینگ تغییر کرده است.

    و در بیشتر موارد، ماشین سازان می خواهند دستگاه های خود را در ازای پول نقد بفروشند. اما گروه ماشین سازی "ویرا" آمادگی دارد تا با درک شرایط مشتریان، فروش دستگاه های بسته بندی و شیرینگ را به مشتریان وفادار خود تسهیل کند.

     

    شیرینگ پک تمام اتوماتیک

    در کارخانجات بزرگ یا کارخانه هایی که تولید بالایی دارند و به همین دلیل به ماشین آلات بسته بندی(شیرینگ) با حجم بالا نیاز دارند، مکانیزاسیون یا به عبارتی اتوماسیون ماشینی بهترین راه برای رسیدن به هدف است. دستگاه شیرینگ با توجه به اپراتور به دو شاخه اصلی تقسیم می شود:

     

    هر دو بخشی از یک دستگاه شیرینگ پک تونلی هستند. این دستگاه دارای یک قطعه اصلی به نام کوره می باشد که می توان آن را با المنت حرارتی یا مکانیزم گاز و یا ترکیبی از هر دو طراحی کرد.

    تولید حداقل 600 بسته در ساعت از ویژگی های دستگاه شیرینگ اتوماتیک ساخت گروه ماشین ساری "ویرا" می باشد. مکانیزم گرمایش این کوره به صورت المنت برقی یا المنت گازی می باشد. البته هر دو منبع را می توان در این نوع دستگاه ها طراحی و پیاده سازی کرد.

     

    مشخصات کلی دستگاه شیرینگ پک

    درج آسان فیلم شیرینگ

    وجود چرخ های مسدود شده(قفل شده)

    آسان برای استفاده

    دارای شیرینگ، با تیغه ای از الیاف سرامیکی

    برق تک فاز

    مناسب برای انواع فیلم های شیرینگ مانند PVC، POF، PP و ...

    در دسترس بودن میز بسته بندی سفارشی متناسب با اندازه های مختلف بسته بندی.(یا مجهز به میز ترافیک)

    پایه فیلم قابل تنظیم می تواند عرض های مختلف فیلم شیرینگ را تا 600 میلی متر را در خود جای دهد.

    کنترل های ساده ای برای تنظیم زمان شیرینگ، عمل شیرینگ، دمای شیرینگ وجود دارد.

     

    جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

    09129410151

     

    خرید دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

     

    مشخصات دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

    دستگاه 67 سانتی متر ارتفاع 50 سانتی متر

    فضای مورد نیاز نصب: طول 5 متر، عرض 1.70 متر و ارتفاع 2.5 متر

    رنگ دستگاه پودر الکترواستاتیک می باشد.

    عایق حرارتی دستگاه از پشم سنگ ساخته شده است.

    پرده های سیلیکونی برای مقاومت در برابر حرارت تا 600 درجه سانتیگراد

    360 بسته در ساعت شتاب می دهد

    سیستم تونلی برای کنترل دما تا 350 درجه

    مجهز به سیستم آلیاژ تفلون با پوشش نسوز

    سیستم های پنوماتیک و الکترومکانیکی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

    شیرینگ پک مجهز به فرمان پنوماتیک و تایمر برای کنترل فرمان با حرارت قابل تنظیم

    مجهز به سیستم کنترل سنسور PLC

    برای حداکثر کارایی از بهترین نوع المان (نوع الکتریکی) استفاده می شود.

    یک اینورتر برای تنظیم سرعت نوار نقاله برای دستیابی به بهترین کیفیت و حداکثر بازده با حداقل مصرف انرژی وجود دارد.

     

    مکانیزم شیرینگ پک تمام اتوماتیک

    کار با شیرینگ پک نیمه اتوماتیک نیاز به تنظیم بسته بندی در کوره توسط اپراتور دارد اما دستگاه شیرینگ اتوماتیک بدون نیاز به فرد کار را به طور کامل و دقیق انجام می دهد.

     

    در دستگاه بسته بندی(شیرینگ) اتوماتیک نوار نقاله بسته بندی (بطری یا ...) به جلوی تیغه شیرینگ منتقل می شود و سپس جک آنها را به داخل پرده جمع شونده می فرستد و شیرینگ پک به طور خودکار کار می کند. فویل را می گیرد و دوباره شیرینگ می کند.

    بسته ها پس از عبور از کوره شیرینگ در پایین کوره و زیر فن خنک کننده برای چند ثانیه متوقف می شوند و سپس توسط اپراتور (کارگر) یا نوار نقاله بر روی پالت قرار می گیرند.

     

    عملکرد شیرینگ پک تمام اتوماتیک

    ابتدا محصول توسط اپراتور بر روی نوار نقاله PVC قرار می گیرد. اگر محصول جعبه یا کالایی است که باید جداگانه بسته بندی شود، با جک به سمت قایق حرکت می کند، و قبل از مرحله جک توسط بازوهای نقاله دسته بندی شده و سپس به سمت جک حرکت می کند.

    دستورات خط مربوطه شماره محصول را تعیین کرده و آن را مهر و موم می کند. سپس عملیات شیرینگ انجام شده و محصول به کوره منتقل می شود. انتقال محصول از طریق تسمه نقاله مشبک به کوره جهت شیرینگ و خارج کردن محصول در انتها و انتقال آن از اپراتور دوم یکی دیگر از مراحل شیرینگ محصول می باشد.

     

    شرکت ماشین سازی ویرا

    پس از آشنایی با مشخصات و عملکرد دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک، برای درک بهتری از مشخصات و قیمت دستگاه های پرکن مایعات و انواع دستگاه های پرکن اسپری، به شما پیشنهاد می کنیم تا بتوانید آمادگی کافی را داشته باشید. اطلاعات در صنعت بسته بندی برای شما مشکل ساز نمی شود، بلکه برایتان خیلی هم بهتر است.

     

    دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک آب معدنی

    در تعیین قیمت دستگاه شیرینگ پک با آب معدنی همواره سعی می کنیم قدرت خرید مشتری را در نظر بگیریم و با توجه به شرایط ابزارهای بسیار کارآمدی را در اختیار مشتری قرار دهیم.

    در اینجا باید بگویم که قیمت دستگاه شیرینگ پک آب معدنی برای مدل های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال، دستگاه های نیمه اتوماتیک بسیار ارزان تر از دستگاه های تمام اتوماتیک هستند.

     

    درباره مهندسی مکانیک "ویرا"

    گروه ماشین سازی ویرا بیش از ده سال است که در خدمت شما عزیزان بوده و مفتخر است که کلیه ماشین آلات ساخت این شرکت دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش بوده و آماده همکاری با شما می باشد.

     

    پیروز و موفق باشید.

    سوالی برای این محصول ثبت نشده است
    x

    دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

    قیمت: تماس بگیرید

    کد دستگاه: 301

    گارانتی: ۱ سال خدمات پس از فروش

    دسته بندی:

    دستگاه شیرینگ پک

    کسب اطلاعات فنی بیشتر دستگاه

    دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

    دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک ساخت ماشین سازی ویراماشین است که این دستگاه در دو مدل تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شود از این دستگاه ها برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده می شود. 

     

    دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک

    دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک دارای دو مدل تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشد. دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک، برای بسته بندی انواع محصول در سایزهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این دستگاه دارای دو مدل دوگانه سوز و گازی می باشد که بسته به درخواست مشتری و متناسب با کار آنها ساخته و تحویل می گردد. اما به لطف طراحی و تولید المان های ارزان قیمت توسط مهندسی "ویراماشین"، مصرف انرژی هنگام کار با دستگاه شیرینگ پک تونلی به زیر 8 کیلو وات کاهش می یابد و دلیلی برای روی آوردن به مدل گازسوز آن وجود ندارد.

    کارخانه ها و شرکت هایی که تولید محصول و بسته بندی زیادی دارند و به دنبال دستگاه های بسته بندی پرسرعت می گردند و می خواهند که این کار را به صورت اتوماتیک انجام دهند می توانند از دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک استفاده کنند.از ویژگی های مهم دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک تولید و بسته بندی محصولات به صورت کاملا اتوماتیک است.

    دستگاه شیرینگ تمام اتوماتیک طراحی پیشرفته ای دارد، بنابراین اگر دستگاه مخصوص بسته بندی (شیرینگ بطری) است باید از سنسور و چشمی استفاده کنید، زیرا هر بطری و ظرف اندازه و ظرفیت خاصی دارد، در هنگام شیرینگ کاغذ، دستگاه باید در فاصله ای بین آنها باشد.

     

    فروش دستگاه تمام اتوماتیک شیرینگ پک آب معدنی

    امروزه شرکت های زیادی در ایران دستگاه های اتوماتیک شیرینگ آب معدنی و سایر نوشیدنی ها را می فروشند. باید در نظر داشت که با توجه به جهش نرخ ارز و افزایش قیمت قطعات ماشین آلات، شرایط فروش دستگاه های شیرینگ تغییر کرده است.

    در بیشتر موارد، ماشین سازان دستگاه های خود را به صورت نقد می فروشند. اما گروه ماشین سازی "ویرا" با درک شرایط مشتریان عزیز خود، تسهیلاتی را برای خرید دستگاه شیرینگ پک آب معدنی و کلیه ی دستگاه ها در نظر گرفته است.

     

    شیرینگ پک اتوماتیک

    کارخانجات یا کارگاه های بزرگی که تولید انبوهی دارند نیازمند ماشین آلات بسته بندی(شیرینگ) با حجم بالا هستند. مکانیزاسیون یا به عبارتی اتوماسیون ماشینی بهترین راه برای رسیدن به این هدف است. دستگاه شیرینگ با توجه به نیاز یا عدم نیاز به اپراتور به دو شاخه ی اصلی تقسیم می شود:

    • دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک
    • دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک 

    هر دو دستگاه بخشی از یک دستگاه شیرینگ پک تونلی هستند. دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک دارای یک قطعه مهم و اصلی به نام کوره می باشد که می توان آن را با المنت حرارتی یا مکانیزم گاز و یا ترکیبی از هر دو طراحی و اجرا کرد.
    بسته بندی حداقل 600 بسته در ساعت از ویژگی های دستگاه شیرینگ اتوماتیک ساخت گروه ماشین ساری "ویرا" می باشد. همانطور که گفته شد مکانیزم گرمایش این کوره به صورت المنت برقی یا المنت گازی می باشد. البته هر دو منبع را می توان در این نوع دستگاه ها طراحی و پیاده سازی کرد.

     

     مشخصات دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

    1. درج آسان فیلم شیرینگ
    2. وجود چرخ هایی با قابلیت مسدود شدن (قفل شدن)
    3. استفاده ی بسیار آسان از دستگاه
    4. دارای شیرینگ، با تیغه ای از الیاف سرامیکی
    5. برق تک فاز
    6. مناسب برای انواع فیلم های شیرینگ مانند PVC، POF، PP و ...
    7. در دسترس بودن میز بسته بندی سفارشی متناسب با اندازه های مختلف بسته بندی.(یا مجهز به میز ترافیک)
    8. پایه فیلم با قابلیت تنظیم، می تواند عرض های مختلف فیلم شیرینگ را تا 600 میلی متر را در خود جای دهد.
    9. قابلیت تنظیم زمان شیرینگ، عمل شیرینگ، دمای شیرینگ.

     

    قیمت دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک

     

    جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.
    09129410151

     

     مشخصات فنی دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

    دستگاه 67 سانتی متر ارتفاع 50 سانتی متر
    فضای مورد نیاز نصب: طول 5 متر، عرض 1.70 متر و ارتفاع 2.5 متر
    رنگ دستگاه پودر الکترواستاتیک می باشد.
    عایق حرارتی دستگاه از پشم سنگ ساخته شده است.
    پرده های سیلیکونی برای مقاومت در برابر حرارت تا 600 درجه سانتیگراد
    360 بسته در ساعت شتاب می دهد
    سیستم تونلی برای کنترل دما تا 350 درجه
    مجهز به سیستم آلیاژ تفلون با پوشش نسوز
    سیستم های پنوماتیک و الکترومکانیکی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک
    شیرینگ پک مجهز به فرمان پنوماتیک و تایمر برای کنترل فرمان با حرارت قابل تنظیم
    مجهز به سیستم کنترل سنسور PLC
    برای حداکثر کارایی از بهترین نوع المان (نوع الکتریکی) استفاده می شود.
    دستگاه دارای یک اینورتر برای تنظیم سرعت نوار نقاله برای دستیابی به بهترین کیفیت و بالاترین بازدهی با حداقل مصرف انرژی.

     

    عملکرد دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک

    شیرینگ پک اتوماتیک برعکس شیرینگ پک نیمه اتوماتیک برای بسته بندی و تنظیم کوره نیاز به اپراتور(نیروی انسانی) ندارد. دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک بدون نیاز به اپراتور، تمامی مراحل کار را به طور کامل و دقیق انجام می دهد.
    در دستگاه بسته بندی(شیرینگ) اتوماتیک نوار نقاله بسته بندی (بطری یا ...) به جلوی تیغه شیرینگ منتقل می شود و سپس جک آنها را به داخل پرده جمع شونده می فرستد و شیرینگ پک به طور خودکار کار می کند. فویل را می گیرد و دوباره شیرینگ می کند.
    بسته ها پس از عبور از کوره شیرینگ در پایین کوره و زیر فن خنک کننده برای چند ثانیه متوقف می شوند و سپس توسط نوار نقاله بر روی پالت قرار می گیرند.

     

    عملکرد شیرینگ پک تمام اتوماتیک

    ابتدا محصول بر روی نوار نقاله PVC قرار می گیرد. اگر محصول جعبه یا کالایی است که باید جداگانه بسته بندی شود، با جک به سمت قایق حرکت می کند، و قبل از مرحله جک توسط بازوهای نقاله دسته بندی شده و سپس به سمت جک حرکت می کند.
    دستورات خط مربوطه شماره محصول را تعیین کرده و آن را مهر و موم می کند. سپس عملیات شیرینگ انجام شده و محصول به کوره منتقل می شود. انتقال محصول از طریق تسمه نقاله مشبک به کوره جهت شیرینگ و خارج کردن محصول در انتها و انتقال آن، یکی دیگر از مراحل شیرینگ کردن محصول می باشد. 

     

    قیمت دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک

     قیمت دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک با توجه به نوسانات بازار و قیمت مواد اولیه ی بکار برده در دستگاه ها تعیین می شود زیرا مواد اولیه با توجه به نرخ روز خریداری می شود.
    عوامل دیگری که بر روی قیمت دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک تاثیر گذارند عبارتند از:  سایز دستگاه، سایز و ابعاد کوره ی دستگاه، تک سوز بودن یا دوگانه سوز بودن دستگاه تعداد المنت های بکار برده در دستگاه و…  .
    در انتها باید بگوییم که شیرینگ پک نیمه اتوماتیک در مقایسه با قیمت شیرینگ پک اتوماتیک ارزانتر است. در نظر داشته باشید که ماشین سازی ویرا با درک شرایط مشتریان، برای خرید دستگاه شیرینگ پک تسهیلاتی را در نظر گرفته است.
    شما عزیزان می توانید  برای استعلام قیمت و اطلاع از تسهیلات خرید دستگاه ها با کارشناسان ما تماس بگیرد.

     

     خرید دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک

    گروه ماشین سازی ویرا با بیش از ده سال سابقه ی روشن در زمینه ی تولید انواع ماشین آلات در خدمت شما عزیزان بوده، کلیه ی ماشین آلات ساخت این شرکت دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش بوده و آماده همکاری با شما عزیزان هستیم.
    گروه ماشین سازی ویرا مفتخر است که با درک شرایط مشتریان عزیز خود تسهیلاتی را برای خرید شیرینگ پک اتوماتیک یا ماشین آلات دیگر در نظر گرفته است که شما عزیزان برای اطلاع از شرایط خرید دستگاه ها می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرد.

    مشخصات فنی دستگاه

    • ابعاد 4 متر طول در 1.30 متر عرض و ارتفاع 2.20 (استاندارد)
    • دهانه ورودی محصول استاندارد 80 در 80
    • تک سوز یا دو گانه سوز بنا به سفارش مشتری
    • طول کوره 125 تا 170 سانت بنا به درخواست مشتری
    • هر طرف کوره دارای 4 المنت 1500 w که بسته به نیاز محصول بیشتر یا کمتر می شود
    • معمولا دارای 6 متر نوار نقاله با سیستم اینورتور برای تنظیم دور نوار نقاله
    • لوازم برقی دستگاه آتونیکس-شیوا انواج-هیوندا(که از بهترین برندهای موجود در ایران است به سفارش مشتری)
    • رنگ دستگاه کوره ای الکترواستاتیک و ضد خط و خش
    • لوازم پنوماتیک دستگاه از برند پارس میباشد
    • جنس تیغه دوخت آلمینیوم با روکش تفلون و 3 سال ضمانت
    • عایق کوره دستگاه از جنس پشم سنگ با ضخامت 7cm
    • وزن دستگاه 500kg و دارای 4 عدد چرخ با تحمل وزن 1000kg
    • مجهز به نوار محصول بر به طول 3 متر، به عرض مناسب برای محصول
    • مشخصات نوار محصول بر جنس نوار مدولار ضد سایش به همراه موتور و گیر بکس و بهترین یاتاقان های بازار
    • سیستم شوتینگ دستگاه مجهز به دو عدد جک پنوماتیک و صفحه قابل ریگلاژ برای انتقال محصول به جلو می باشد
    • سیستم رول بازکن دستگاه دستگاه مجهز به سیستمی می باشد که توسط موتور و گیربکس و سنسورهای مختص به باز کردن مشما به صورت اتوماتیک می باشد

    پرسش های متداول مشتریان

    کسب اطلاعات فنی بیشتر دستگاه