دستگاه شیرینگ پک دستی

  دستگاه شیرینگ پک دستی

  دستگاه شیرینگ پک دستی و ارزان، نوعی دستگاه بسته بندی است که از گرما برای جمع آوری لایه های شیرینگ دور محصول استفاده می کند.این دستگاه در مدل های مختلفی از جمله

  معرفی دستگاه شیرینگ ارزان و دستی

  به طور کلی دستگاه های برش به دو دسته شیرینگ پک تونلی و شیرینگ پک کابینی تقسیم می شوند.

  دستگاه شیرینگ تونلی با گرم کردن لایه برش روی محصول، محصول را به اصطلاح سلفون پیچ می کند.

  شیرینگ تونلی قابل استفاده در کارخانجات صنعتی می باشد.

  در مدل کابینی، فیلم شرینگ در کابین قرار می گیرد.

  گرمای داخل دستگاه توسط یک المنت الکتریکی تامین می شود.

  کابین برای حفظ کامل گرما با فایبرگلاس پوشانده شده است.

  دستگاه شیرینگ کابینی مناسب برای رستوران ها و هتل ها می باشد.

  از این دستگاه می توان به عنوان دستگاه شیرینگ در منزل و کارگاه نیز استفاده کرد.

  این دستگاه عملیات دوخت و بسته بندی را با هم در یک مرحله انجام می دهد.

   

  دستگاه شیرینگ پک دستی ارزان و مقرون به صرفه ویراماشین

  دستگاه شیرینگ پک دستی و ارزان، نوعی دستگاه بسته بندی است که از گرما برای جمع آوری لایه های شیرینگ دور محصول استفاده می کند. این دستگاه در مدل های مختلفی از جمله دستگاه شیرینگ پک دستی، دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک، دستگاه شیرینگ پک تونلی، دستگاه استرچ پالت و ... طراحی و عرضه می شود که بسته به نیاز کارخانه ها و محصولات مختلف ساخته و تحویل می شوند. مانند بسته بندی طعم دهنده غذا، شیرینگ پک نوشیدنی ها غیر الکلی، بسته بندی کاشی و سرامیک و غیره...

  شیرینگ پک کردن، فرآیند محافظت و بسته بندی از یک محصول خاص در هنگام عرضه به بازار  می باشد. علاوه بر این، ما بسته بندی یا همان شیرینگ پک را به عنوان یک سیستم یکپارچه، حمل و نقل، ذخیره و فروش کالا می شناسیم. دستگاه های شیرینگ پک اغلب در مشاغل کوچک استفاده می شود. برای شیرینگ کردن، از دستگاه شیرینگ پک دستی ارزان قیمت نیز استفاده می شود. این دستگاه معمولا برای بسته بندی های کوچک و در حجم کم استفاده می شود.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  انواع دستگاه شیرینگ پک

  در مدل دستگاه شیرینگ پک تونلی، محصول مورد نظر از تونلی عبور می کند که در آن گرما تولید و آزاد می شود تا لایه شیرینگ را جذب کند و آن را جمع کند(مشماء بعد از جمع شدن، به محصول مورد نظر می چسبد). دستگاه های شیرینگ پک تونلی به دلیل عدم شیرینگ لبه محصول، سرعت بیشتری نسبت به مدل کابینتی دارند.

  این نوع دستگاه شیرینگ پک دستی کاربردهای زیادی در تولید و مشاغل کوچک دارد. شیرینگ پک دستی دارای قسمتی برای پختن(گرم کردن) نایلون شیرینگ است، زیرا این قسمت یکی از قسمت های اصلی دستگاه است و دیواره های آن برای جلوگیری از اتلاف حرارت با پشم سنگ عایق شده است، اما در مدل شیرینگ پک دستی برای محصول به این ترتیب شکل می گیرد و درب کابین بسته می شود.

  در این محفظه، گرمای مورد نیاز برای مونتاژ نایلون شیرینگ توسط یک المنت الکتریکی تامین می شود. پس از چند ثانیه درب شیرینگ باز می شود تا محصول شیرینگ شده برداشته شود. استفاده از شیرینگ پک کابینی در غذاهای لذیذ به خصوص در هتل ها و رستوران ها بیش از کارگاه ها و منازل است.

  شیرینگ پک دستی ارزان، عملیات شیرینگ و بسته بندی را (شیرینگ پک با فویل مانند PVC، PO، PP و...)، در یک مرحله انجام می دهد. 

  خرید دستگاه شیرینگ پک دستی

  نحوه عملکرد شیرینگ پک دستی

  کار با دستگاه شیرینگ پک دستی بسیار سهل و ساده است، زیرا اپراتور پس از قرار دادن فویل شیرینگ در محل مخصوص و عبور محصول دادن از محل های نصب شده، محصول مورد نظر را در دو لایه نایلون در یک سو قرار داده و سپس آن را صاف می کند؛ و در نهایت محصول ما آماده است.

  گرمای تولید شده توسط المنت و فن در گردش، نایلون شیرینگ را در اطراف محصول ایجاد می کند. زمان شیرینگ شدن نیز قابل تنظیم است و در حدود 10 تا 11 ثانیه می شود. سرعت بسته بندی دستگاه بسته به نوع محصول بین 200 تا 400 عدد در دقیقه می باشد...

   

  قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی

  همانطور که اشاره کردیم دستگاه شیرینگ پک دستی یکی از ساده ترین و رایج ترین انواع دستگاه های شیرینگ پک است که از نظر صنعت اتوماسیون پیچیدگی کمتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد. دستگاه پدالی، تونل‌های حرارتی و دستگاه شیرینگ کابینی، انواع شیرینگ دستی هستند که برای خانه‌ها، کارگاه‌های کوچک و عموماً فضاهای تنگ با حجم تولید کم تا متوسط ​​مناسب‌تر هستند. قیمت دستگاه های شیرینگ با توجه به ظرفیت و حجم تولید و تکنولوژی استفاده شده متفاوت است و برای مدل های مختلف متفاوت است.

  و همانطور که گفتیم، به این سوال می رسیم که یک دستگاه شیرینگ پک دستی چقدر ارزان است. اما باید بدانیم که قیمت این دستگاه در بین دستگاه های شیرینگ پک بسیار کمتر و ارزانتر است. با توجه به این نوسانات قیمت نمی توانیم قیمت این دستگاه را در اینجا اعلام کنیم. اما می توانید با شماره ای که در انتهای این متن مشاهده می کنید تماس بگیرید و از قیمت دستگاه و همچنین اطلاعات تکمیلی دیگر مطلع شوید.

   

  شیرینگ پک دستی، دستگاهی ارزان برای بسته بندی خانگی

  دستگاه شیرینگ خانگی با کاربری مناسب برای مصارف مختلف با قیمتی ارزان و مقرون به صرفه به فروش می رسد.

  با دستگاه بسته بندی برای شیرینگ خانگی می توانیم انواع محصولات را در قیچی نایلونی بسته بندی کنیم.

  این امر علاوه بر محافظت در برابر رطوبت و گرد و غبار، بسته بندی محصول را زیباتر می کند.

   

  دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز(برق-گاز)

  برای ایجاد هوای گرم در تنظیمات داخل دستگاه شیرینگ، نیاز به تامین این انرژی از طریق برق است که باعث مصرف جدی انرژی در دستگاه یاد شده میگردد. شیرینگ پک دوگانه سوز می تواند هوای گرم را به یک تونل حرارتی، برای برقی یا گازی، یا هردو تامین کند.

   

  قیمت شیرینگ پک دستی

  همانطور که گفته شد دستگاه شیرینگ پک دستی یکی از ساده ترین و رایج ترین انواع دستگاه های شیرینگ است که از نظر اتوماسیون، پیچیدگی کمتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد. دستگاه های شیرینگ پک کابینی، تونل های حرارتی و شیرینگ پدالی از انواع دستگاه های شیرینگ پک دستی هستند که بیشتر برای منازل، کارگاه های کوچک و یا به صورت کلی کارگاه های کوچک با حجم تولید کم یا متوسط ​​مناسب هستند.

  نایلون شیرینگ(فیلم شیرینگ) دستگاه شیرینگ پک دستی

  قیمت نایلون شیرینگ(فیلم شیرینگ)

  با کمک شیرینگ سشوارهای صنعتی می توانید پلاستیک را گرم کرده(که پلاستیک با گرم شدن، جمع نیز می شود) و محصول مورد نظر را به راحتی بسته بندی کنید. هزینه دستگاه های شیرینگ بسته به ظرفیت و حجم تولید و تکنولوژی مورد استفاده متفاوت است و از مدلی به مدل دیگر متفاوت است.

  همانطور که گفته شد دستگاه شیرینگ کاربردهای زیادی در صنعت بسته بندی(شیرینگ پک) دارد، این موارد شامل بسته بندی مواد غذایی در صنایع غذایی و سایر صنایعی است که نیاز به بسته بندی محصولات خود دارند.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151
  دستگاه شیرینگ پک دستی

  دستگاه شیرینگ سشوار صنعتی

  شیرینگ سشوار ارزان و راحت است. مهمترین ویژگی یک دستگاه شیرینگ پک دستی ارزان، سودآوری و مقرون به صرفه بودن آن می باشد. شیرینگ پک های دستی انواع مختلفی دارند. یکی از آنها مدل سشواری است. استفاده از آن آسان است و هنگام استفاده از آن فقط باید چند نکته را به خاطر بسپارید.

  برای کار با این دستگاه ابتدا باید نایلون شیرینگ را به اندازه دلخواه با دستگاه شیرینگ پک دستی آماده کنید. این کار برای شیرینگ سشواری ضروری است. برای شیرینگ کردن، غلتک پس از قرار دادن روی دستگاه باید آن را تا انتها کشیده و از تیغه شیرینگ حرارتی دستگاه عبور دهید. سپس تیغه باید در بالای غلتک نگه داشته شود تا عملیات برش کامل شود. این غلتک برای برش قابل استفاده است.

  برای غلتک ها، یک غشای پلاستیکی نازک قرار گرفته است. وقتی رول در اطراف محصول قرار می گیرد و توسط دستگاه گرم می شود، مانند یک پوشش پلاستیکی به دیواره ی محصول می چسبد و جمع می شود. بسته بین غلطک ها قرار می گیرد و پس از طی مسافت بعدی باید فن دستگاه به آن نزدیک شود. دمای این سشوار بالاست و در اثر بی احتیاطی و حرارت زیاد آسیب می بیند. هنگام بسته بندی با شیرینگ دستی ارزان قیمت، باید آن را روی پایه قرار دهید تا سر به سمت بالا باشد.

   

  مزایای شیرینگ پک محصول

  بسته بندی در کارخانجات تولیدی یکی از عوامل مهم تولید می باشد که یکی از آنها شیرینگ پک محصولات کارخانجات تولید کننده می باشد. شیرینگ پک محصول دارای مزایای متعددی در بسته بندی محصول است که از جمله مزایای شیرینگ پک محصول، می توان به صورت زیر بیان کرد:

  به دلیل استحکام بسته بندی، شکل جعبه، شیشه و یا محصول با حرکات مکرر تغییر شکل نمی دهد و تا زمان استفاده تغییر نمی کند و مانند قبل می ماند(پلمپ می شود).

  یکی از مهمترین مزیت های شیرینگ پک محصول، سودآوری آن نسبت به جعبه است. به عنوان مثال در مورد شده رنگ های ساختمانی یا مایعات و یا ماهی و رب های کنسروی، اگر به جای شیرینگ کردن محصول، از مقوا استفاده شود، هزینه مواد اولیه و نیروی کار چند برابر می شود.

  به طور کلی شیرینگ پک کردن از ورود گرد و غبار به داخل کارتن محصول یا نشستن گرد و غبار روی لیبل آن، جلوگیری می کند. اما این امر مانع از نفوذ رطوبت به سطح محصول یا جعبه مقوایی نمی شود و بنابراین ظاهر آن غیر قابل قبول است و در اینجا باید از یک شیرینگ پک دیگر استفاده شود.

   

  دستگاه شیرینگ پک دستی

  برای بسته بندی با یک دستگاه شیرینگ پک دستی ارزان قیمت باید عواملی را در نظر بگیرید تا به نتیجه خوبی برسید. یکی از مهمترین عناصر رول یا فیلم شیرینگ آن است. این رول باید فشرده سازی خاص نایلونی داشته باشد. ضخامت و اندازه مورد استفاده مهم است. اگر ضخامت این رول کم باشد، موجب پارگی آن می شود. ضخامت رول فیلم شیرینگ، باید متناسب با وزن محصول در نظر گرفته بشود که این مورد، از مهمترین موارد شیرینگ است.

   

  موفق باشید.

  سوالی برای این محصول ثبت نشده است
  x

  دستگاه شیرینگ پک دستی

  قیمت: تماس بگیرید

  کد دستگاه: vm-303

  گارانتی: ۱ سال خدمات پس از فروش

  دسته بندی:

  دستگاه شیرینگ پک

  کسب اطلاعات فنی بیشتر دستگاه

  دستگاه شیرینگ چیست

  شیرینگ به معنای کشیده شدن می باشد و عملیات بسته بندی انواعی از محصولات به واسطه پلاستیک را شیرینگ کردن می گویند. به طور کلی دستگاه شیرینگ به سه مدل دستی، اتومات و نیمه اتومات تقسیم می شود که نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک آن خود در دو سری شیرینگ پک تونلی و شیرینگ پک کابینی تولید می شود.

  دستگاه شیرینگ تونلی با گرم کردن لایه برش روی محصول، محصول را به اصطلاح سلفون پیچ می کند و مناسب استفاده در کارخانجات صنعتی می باشد. در مدل کابینی، فیلم شرینگ درون کابین قرار گرفته و دستگاه به واسطه یک المنت الکتریکی گرما تولید می کند و عمل شیرینگ را انجام می دهد، در این ماشین کابین را جهت حفظ کامل گرما به وسیله فایبرگلاس می پوشانند.

  در دستگاه شیرینگ پک دستی عملیات بسته بندی و دوخت باهم انجام می شوند از موارد مصرف آن می توان به استفاده در کارگاه های با فضای کوچک، منازل، هتل ها و رستوران ها اشاره کرد.

   

  دستگاه شیرینگ دستی و ارزان

  دستگاه شیرینگ پک دستی از دیگر انواع شیرینگ پک ارزان تر بوده و کاربری راحت تری نیز دارد. این دستگاه نوعی از تجهیزات بسته بندی است که از حرارت و گرما برای پوشاندن محصول توسط فیلم استفاده می کند

  شیرینگ پک کردن، فرآیندی است که سبب بسته بندی و محافظت از یک محصول خاص از زمان عرضه تا مصرف می باشد. در اصل، شیرینگ پک یا بسته بندی به عنوان سیستمی یکپارچه در ذخیره، حمل و نقل و فروش کالا عمل می کند. نوع دستی از دستگاه های شیرینگ پک اغلب در مشاغل خانگی و کوچک استفاده می شوند و قادرند بسته بندی هایی کوچک و در حجم کم را تحویل دهند. 

   

  خرید دستگاه شیرینگ پک دستی

   

  نحوه شیرینگ دستی

  نحوه شیرینگ دستی بسیار سهل و ساده است، لازم به ذکر است دستگاه شیرینگ پک دستی از دو بخش مکمل سشوار صنعتی و دستگاه برش تشکیل شده است.
  نحوه کار این دستگاه به این صورت است که در ابتدا محصول را درون سلفون حرارتی قرار می دهید سپس به وسیله تیغه دستگاه برش قسمت های اضافی سلفون را برش می دهید و در مرحله بعد دمای سشوار را تنظیم کرده و شیرینگ را انجام می دهید.

   

  دستگاه شیرینگ دستی خانگی 

  برخی از کاربردها و ویژگی هایی که دستگاه شیرینگ دستی خانگی دارد عبارتند از:

  1. کاربری مناسب برای مصارف مختلف 
  2. قیمتی ارزان و مقرون به صرفه 
  3. بسته بندی انواع محصولات کوچک با نایلون مخصوص .
  4. محافظت از محصول در برابر گرد و غبار و نم، 
  5. بسته بندی زیبا و شکیل 

   

  فروش دستگاه شیرینگ پک دستی

   

  قیمت دستگاه شیرینگ دستی دست دوم و نو

  همانطور که گفته شد دستگاه شیرینگ پک دستی یکی از ساده ترین و رایج ترین انواع دستگاه های شیرینگ است که از نظر اتوماسیون، پیچیدگی کمتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد و بیشتر برای کارگاه های کوچک و منازل با حجم تولید متوسط و کم ​​مناسب است.

  نکاتی وجود دارد که هنگام خرید باید در نظر بگیرید همانند جنس تجهیزات استفاده شده و تیغه ها، قدرت سشوار و… که هر کدام به نوبه ی خود در قیمت تاثیر گذارند و گاه به خواست مشتری نیز برخی از دستگاه ها سفارشی سازی می شوند و بخش های مضاعف نیز به آن ها اضافه می شود که این مورد هم خود دلیلی بر افزایش قیمت است پس با توجه به این نکات و نوسانات موجود در بازار نمی توان قیمت لحظه ای و دقیقی ارائه کرد ولی شما می توانید از طریق تماس با ما و مشاوره با کارشناسان ما علاوه بر اطلاع از قیمت از تسهیلات ما نیز بهره مند شوید. 

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  دستگاه شیرینگ سشوار صنعتی

  مهم ترین ویژگی یک دستگاه شیرینگ پک دستی ارزان، سودآوری و مقرون به صرفه بودن آن می باشد. شیرینگ پک های دستی انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها مدل سشواری است. کاربری آن بسیار آسان است فقط هنگام استفاده از آن فقط باید چند نکته را به خاطر بسپارید.

  برای کار با این دستگاه ابتدا باید نایلون شیرینگ را به اندازه دلخواه آماده کرده سپس روی غلتک قرار داده و تا انتها بکشید و آن را از تیغه شیرینگ حرارتی دستگاه عبور دهید. بر روی غلتک ها، یک غشای پلاستیکی نازک جهت لغزندگی راحت تر نایلون قرار گرفته است.

  وقتی رول در اطراف محصول قرار می گیرد و توسط دستگاه گرم می شود، مانند یک پوشش پلاستیکی به دیواره ی محصول می چسبد و جمع می شود سپس، بسته بین غلطک ها قرار می گیرد و پس از طی مسافت بعدی باید فن دستگاه به آن نزدیک شود. دمای این سشوار بالاست و در اثر بی احتیاطی و حرارت زیاد امکان دارد به محصول آسیب بزند؛ هنگام بسته بندی، باید آن را روی پایه قرار دهید و به سمت بالا باشد.

   

  قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی

   

  مزایای شیرینگ پک محصول 

  بسته بندی و شیرینگ پک در کارخانجات، یکی از مراحل مهم خط تولید می باشد. شیرینگ پک دارای مزایای متعددی در عرضه ی محصول است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  به دلیل استحکام بسته بندی، شکل جعبه، شیشه و یا محصول با حرکات مکرر تغییر شکل نمی دهد و تا زمان استفاده تغییر نمی کند و مانند قبل می ماند(پلمپ می شود).

  یکی از مهمترین مزیت های شیرینگ پک محصول، سودآوری آن نسبت به جعبه است. به عنوان مثال در مورد رنگ های ساختمانی یا مایعات و یا ماهی و رب های کنسروی، اگر به جای شیرینگ کردن محصول با پلاستیک، از مقوا استفاده شود، هزینه مواد اولیه و نیروی کار چند برابر می شود.

  به طور کلی شیرینگ پک کردن از ورود گرد و غبار به داخل کارتن محصول یا نشستن گرد و غبار روی لیبل آن، جلوگیری می کند و مانع از نفوذ رطوبت به سطح محصول یا جعبه مقوایی می شود و بنابراین ظاهر آن حفظ می شود.

   

  خرید دستگاه شیرینگ دستی

  اگر به علت کمبود فضا، اقتضای شغلی و صرفه جویی در هزینه ها به دنبال خرید دستگاه شیرینگ دستی هستید که علاوه بر رفع نیاز شما، قیمت ارزان و مقرون به صرفه ای نیز داشته باشد، پیشنهاد ما به شما ماشین سازی ویرا است که سالیان متمادی تولید کننده انواع ماشین آلات صنعتی نظیر شیرینگ پک دستی، تونلی، کابینی، استرچ پالت و… بوده و سابقه ای درخشان در این زمینه دارد.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  در این ماشین سازی تمامی تجهیزات با بهترین مواد و یراق تولید شده و انواع سفارشات شما عزیزان پذیرفته می شود. همچنین باید به اطلاع شما برسانیم که این شرکت جهت کسب رضایت مشتری و هموار ساختن مسیر شما تسهیلات بسیاری در نظر گرفته است که شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان از آن ها مطلع شوید. شایان به ذکر است که تمامی ماشین های تولیدی در این مجموعه دارای یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس و فروش می باشد.

  مشخصات فنی دستگاه

  • شامل یک عدد دوخت دستی که دارای یک فک ثابت و یک فک متحرک جهت انجام دوخت می باشد
  • دارای یک عدد سشوار صنعتی می باشد که این سشوار طبق ابعاد محصول دارای توان حرارتی مشخصی می باشد که به سلیقه مصرف کننده انتخاب می شود

  پرسش های متداول مشتریان

  کسب اطلاعات فنی بیشتر دستگاه