دستگاه والو کش اسپری

  دستگاه والو کش اسپری

  دستگاه والو کش اسپری، لوازم جانبی بسیار مهمی برای سازندگان اسپری است که می توانند اسپری های پرچ شده را به چرخه تولید و خارج از جعبه برگردانند. از دستگاه والو کش اسپری به

  قیمت و مشخصات دستگاه والو کش اسپری و توضیحات کامل محصول

  بسیاری از تولیدکنندگان معتبر در این کار، در حین پرچ کاری اسپری های مختلف (با سوراخ های ضعیف) را از چرخه تولید حذف می کنند که این امر باعث افزایش هزینه های تولید می شود. دستگاه والو کش اسپری برای چرخه تولید دوباره طراحی شده است و می توان از قوطی ها برای صرفه جویی در هزینه ها استفاده کرد.

  دستگاه والو کش اسپری عمدتاً در زمینه اسپری های مو، حشره کش ها و مراقبت های بهداشتی و شخصی استفاده می شوند. اکثر این محصولات دارای حالت اسپری مداوم مانند دریچه های آئروسل هستند. به همین دلیل از این محصولات به ویژه در بخش داروسازی استفاده می شود. شیرهای کنترل سیال به عنوان فنرهای متحرک موقعیت ثابتی را اشغال می کنند. مثلاً وقتی این شیر را فشار می دهید، اسپری ها باز و بسته می شوند و جهت جریان سیال را کنترل می کنند.

   خرید دستگاه والو کش اسپری
  اصطلاح والو کش اسپری به عنوان یک کلمه عامیانه در بازار و در صنعت اسپری استفاده می شود. این اسپری معمولاً به معنای دریچه ای است که جریان مایعات را کنترل می کند و مایعات را به صورت قطره ای و غیره پخش می کند. با این حال، در سطوح بهینه، به طور گسترده ای به عنوان یک سیال یا تنظیم کننده فشار استفاده می شود. در کشورهای خارجی به آن اسپری آئروسل برای دریچه ها نیز می گویند. آنها دریچه هایی هستند که مخازن تحت فشار را تحریک می کنند و هنگام پاشش(اسپری) محتویات آنها را آزاد می کنند.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  عملکرد دستگاه والو کش اسپری

  عملکرد دستگاه بالا بدین صورت است که پس از قرار دادن جعبه(قوطی) پرچ شده زیر ساکشن (قسمتی از هزار خار) دستگاه والو کش اسپری با فشار دادن پدال قسمت والو(سوپاپ) باکس(قوطی) جدا شده و قوطی(باکس) خارج می شود، دوباره استفاده شد. ، هزینه های تولید کاهش می یابد.

  دستگاه های والو اسپری ساخت ویرا ماشین کیفیت بسیار بالایی دارد و می تواند به سرعت شیر ​​اسپری را از جعبه جدا کند. سهولت استفاده از این دستگاه باعث شده تا شرکت های اسپری سازی زیادی از این دستگاه استفاده کنند.

   

  مزایای استفاده از دستگاه والو کش اسپری

  • کاهش هزینه های تولید
  • قوطی های اسپری شده با پرچ های آسیب دیده را به چرخه تولید برگرداندن
  • قوطی ها دوباره استفاده می شوند
  • دستگاه فضای کمی را اشغال می کند
  • سرعت بسیار بالا
  • آسان برای استفاده
  • قیمت مناسب تمام شده
  • بازگشت سرمایه گذاری
    

  مشخصات فنی دستگاه

  1. سایز 30 در 45 تا قد 50
  2. وزن دستگاه: 12 کیلوگرم
  3. جنس: آلومینیوم و فولاد
  4. عملکرد: پنوماتیک
  5. مواد پنوماتیک: پارس

  پنوماتیک را فناوری هوای فشرده نیز می نامند، اما در برخی موارد آن را می توان یک سیستم کنترل خودکار در نظر گرفت. اپراتور از گاز فشرده، معمولاً "خشک یا بدون هوا" برای شروع و توقف استفاده می کند. برای سال ها، پنوماتیک مانند دستگاه تنفسی انسان بود که مسئول فشرده سازی هوا در ریه ها است. این هوای فشرده همچنین می تواند آتش را مشتعل کند یا یک تیر پرتاب کند. کلمه پنوماتیک ریشه یونانی دارد به معنای "دمیدن".

   

  قیمت والو کش ​​اسپری

  دستگاه تولید شیرآلات اسپری توسط ماشین سازی ویراماشین با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا طراحی و ساخته شده است و این دستگاه دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز می باشد. استفاده از این دستگاه را به تمامی سازندگان توصیه می کنیم زیرا هزینه اولیه تولید اسپری را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و از هدر رفتن سرمایه سازندگان جلوگیری می کند.

   
  مزایای دستگاه والو کش اسپری ویراماشین

  یک دستگاه والو کش اسپری خوب شرایط زیر را دارد:

  • خروجی سریع و با کیفیت
  • امکان پذیرش خط تولید با حجم بالا
  • بسته بندی با کیفیت بالا

  ایجاد خط تولید نیاز به فضا و هزینه زیادی ندارد (به جز قیمت دستگاه)، اما خرید دستگاه بالا یکی از مهمترین وظایف در ایجاد خط تولید است، زیرا اگر کیفیت خوب نباشد، باید ظرفیت خط تولید را کاهش داد که این خود باعث به وجود آمدن خسارات زیادی است.

  یکی از مهم ترین بخش های راه اندازی یک تولیدی یا کارخانه خط تولید این است که چگونه بهترین محصول را با بهترین قیمت خریداری کنیم. تجربه نشان می‌دهد که صاحب یک خط تولید دستگاه‌هایی را با قیمت بسیار پایین خریداری کرده است و بعد از چند ماه کار دائماً به کسی نیاز دارد که آن را تعمیر کند یا حتی کسی که دستگاهی را با قیمت بسیار بالا خریداری کرده باشد، اما این امکان وجود دارد که محصول خوب و قابل قبولی در آخر خط تولید دریافت ننماید.

  این باعث بی میلی یا حتی سردرگمی مردم شد، کدام گزینه بهتر است؟ اما در دوره جدید این اتفاق نخواهد افتاد زیرا می توانید با مشاوران تماس بگیرید تا با دانش و تجربه ای که در این کار به دست آورده اند شما را به سمت انتخاب درست راهنمایی کنند و به جمع مشتریان ماشین سازی ویراماشین بپیوندید.

  دستگاه والو کش اسپری

  شرکت ماشین سازی ویراماشین

  شرکت ماشین سازی ویراماشین با سالها تجربه موفق شده است محصولات خوبی را به بازار عرضه کند. در مورد خرید مطمئن این دستگاه و بهترین نتیجه با کارشناسان ما صحبت کنید. هدف اصلی شرکت ماشین سازی ویراماشین «حذف واسطه ها» است. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و نوع دستگاه شیر به قسمت تماس مراجعه کنید و با مشاوران مجرب ما در این زمینه صحبت کنید.

  سوالی برای این محصول ثبت نشده است
  x

  دستگاه والو کش اسپری

  قیمت: تماس بگیرید

  کد دستگاه: vm-103

  گارانتی: ۱ سال خدمات پس از فروش

  کسب اطلاعات فنی بیشتر دستگاه

  دستگاه والو کش اسپری

  بسیاری از تولیدکنندگان اسپری در حین پرچ کاری، اسپری های با سوراخ های ضعیف را از چرخه تولید حذف می کنند که این امر باعث افزایش هزینه های تولید می شود. دستگاه والو کش اسپری برای بازگردانی این اسپری ها به خط تولید طراحی شده است و با کمک این دستگاه می توان از قوطی ها برای صرفه جویی در هزینه ها مجددا استفاده کرد.

  دستگاه والو کش اسپری از زیر مجموعه های دستگاه اسپری پرکن محسوب می شود و عمدتاً در زمینه اسپری های مو، حشره کش ها و مراقبت های بهداشتی استفاده می شود؛ اکثر این محصولات دارای حالت اسپری مداوم مانند دریچه های آئروسل هستند، به همین دلیل از این محصولات به ویژه در بخش داروسازی استفاده می کنند.

  شیرهای کنترل سیال به عنوان فنرهای متحرک، موقعیت ثابتی را اشغال می کنند، مثلاً وقتی این شیر را فشار می دهید، اسپری ها باز و بسته می شوند و جهت جریان سیال را کنترل می کنند.

  اصطلاح والو اسپری یا والو کش اسپری به عنوان یک کلمه عامیانه در بازار و در صنعت اسپری استفاده می شود و معمولاً به معنای دریچه ای است که جریان مایعات را کنترل می کند و مایعات را به صورت قطره ای و غیره پخش می کند. با این حال، در سطوح بهینه، به طور گسترده ای به عنوان یک سیال یا تنظیم کننده فشار استفاده می شود. در کشورهای خارجی به آن اسپری آئروسل برای دریچه ها نیز می گویند. آن ها دریچه هایی هستند که مخازن تحت فشار را تحریک می کنند و هنگام پاشش(اسپری) محتویات آن ها را آزاد می کنند.

   

  عملکرد دستگاه والو کش اسپری

  عملکرد دستگاه والو کش اسپری به این صورت است که پس از قرار دادن جعبه (قوطی) پرچ شده زیر ساکشن (قسمتی از هزار خار) دستگاه والو کش اسپری با فشار دادن پدال قسمت والو(سوپاپ) از باکس(قوطی) جدا شده و قوطی خارج می شود و می توان دوباره از آن استفاده کرد و در نتیجه هزینه های تولید را کاهش داد.

  دستگاه های والو اسپری ساخت ویرا ماشین کیفیت بسیار بالایی دارند و می توانند به سرعت شیر ​​اسپری را از جعبه جدا کنند. سهولت استفاده از این دستگاه باعث شده تا شرکت های اسپری سازی زیادی از این دستگاه استفاده کنند.

   

  قیمت دستگاه والوکش اسپری

   

  قیمت والو کش ​​اسپری

  دستگاه والو کش اسپری توسط ماشین سازی ویرا با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا طراحی و ساخته شده است و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز می باشد. استفاده از این دستگاه را به تمامی سازندگان توصیه می کنیم زیرا هزینه اولیه تولید اسپری را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و از هدر رفتن سرمایه سازندگان جلوگیری می کند.

  به علت نوسانات موجود در بازار درج قیمت لحظه ای مقدور نمی باشد به همین جهت شماره هایی در اختیارتان قرار داده شده که می توانید از طریق تماس با آن ها علاوه بر استعلام قیمت از مشاوره و تسهیلاتی که با خرید این دستگاه ارائه می شود، مطلع شوید. 

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  مزایای استفاده از دستگاه والو کش اسپری

  • کاهش هزینه های تولید
  • قوطی های اسپری شده با پرچ های آسیب دیده را به چرخه تولید برگرداندن
  • قوطی ها دوباره استفاده می شوند
  • دستگاه فضای کمی را اشغال می کند
  • سرعت بسیار بالا
  • آسان برای استفاده
  • قیمت مناسب تمام شده
  • بازگشت سرمایه گذاری

   

  مشخصات فنی دستگاه والوکش اسپری

  1. سایز 30 در 45 تا قد 50
  2. وزن دستگاه: 12 کیلوگرم
  3. جنس: آلومینیوم و فولاد
  4. عملکرد: پنوماتیک
  5. مواد پنوماتیک: پارس

  پنوماتیک را فناوری هوای فشرده نیز می نامند، اما در برخی موارد آن را می توان یک سیستم کنترل خودکار در نظر گرفت. اپراتور از گاز فشرده، معمولاً "خشک یا بدون هوا" برای شروع و توقف استفاده می کند. برای سال ها، پنوماتیک مانند دستگاه تنفسی انسان بود که مسئول فشرده سازی هوا در ریه ها است. این هوای فشرده همچنین می تواند آتش را مشتعل کند یا یک تیر پرتاب کند. کلمه پنوماتیک ریشه یونانی دارد به معنای "دمیدن".

   

  ویژگی های دستگاه والو کش اسپری

  یک دستگاه والو کش اسپری خوب شرایط زیر را دارد:

  • خروجی سریع و با کیفیت
  • امکان پذیرش خط تولید با حجم بالا
  • بسته بندی با کیفیت بالا

  ایجاد خط تولید نیاز به فضا و هزینه زیادی ندارد (به جز قیمت دستگاه)، اما خرید دستگاه یکی از مهم ترین وظایف در ایجاد خط تولید است، زیرا اگر کیفیت خوبی نداشته باشد، باید ظرفیت خط تولید را کاهش داد که این خود باعث به وجود آمدن خسارات زیادی می شود.

  یکی از مهم ترین بخش های راه اندازی یک تولیدی یا قسمت خط تولید یک کارخانه این است که چگونه بهترین محصول را با بهترین قیمت خریداری کنیم.

  تجربه نشان می‌دهد که صاحب یک خط تولید دستگاه‌هایی را با قیمت بسیار پایین خریداری کرده است و بعد از چند ماه کار دائماً به کسی نیاز دارد که آن را تعمیر کند یا حتی کسی که دستگاهی را با قیمت بسیار بالا نیز خریداری کرده، اما به علت نداشتن کیفیت و بازده، محصول خوب و قابل قبولی در آخر خط تولید دریافت نکرده است.

  این مسائل باعث بی میلی یا حتی سردرگمی افرا می شود، کدام گزینه بهتر است؟ خوشبختانه در دوره جدید این اتفاق نخواهد افتاد زیرا شما می توانید با مشاوران و متخصصان ما در این حوزه تماس بگیرید تا با دانش و تجربه ای که در این کار به دست آورده اند شما را به سمت انتخاب درست راهنمایی کنند و به جمع مشتریان ماشین سازی ویراماشین بپیوندید.

   

  خرید دستگاه والوکش اسپری

   

  کاربردهای دستگاه های اسپری پرکن

  برخی از کاربرد های دستگاه های اسپری پرکن که یکی از انواع آن ها والو کش اسپری است عبارتند از:

  • اسپری برف شادی و اسپری فندک
  • فوم های شیمیایی پرکننده و اسپری های چسبی
  • اسپری خوشبو کننده ، اکلیلی و رنگ
  • اسپری انواع مواد شیمیایی نظیر حشره کش ها
  • اسپری داروهای حیوانی
  • اسپری لاستیک شوی، انژکتور شوی و براق کننده ی لاستیک و داشبورد
  • اسپری انواع مواد غذایی نظیر اسپری زعفران، رنگ های غذایی و روغن خوراکی

   

  تولید کننده ی والو اسپری

  شرکت ماشین سازی ویرا با سال ها تجربه موفق شده است محصولات خوبی را به بازار عرضه کند. تلاش این مچموعه همواره حذف واسطه ها بوده و جهت کسب رضایت مشتری تسهیلات بسیاری را برای فروش در نظر گرفته تا یاری رسان شما عزیزان در این راستا باشد.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  توجه داشته باشید که تمامی ماشین آلات تولیدی نظیر دستگاه والو اسپری در این شرکت دارای یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد، در مورد خرید مطمئن این دستگاه و بهترین نتیجه و همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت به قسمت تماس مراجعه کرده و با مشاوران مجرب ما در این زمینه صحبت کنید.

  مشخصات فنی دستگاه

  • قابلیت بازیافت انواع قوطی بدون وارد آمدن خسارت به بدنه قوطی
  • هزار خاری جهت کشیدن والو
  • سیلندر پیستونی پنوماتیک
  • پدال پنوماتیک
  • سرعت والو کش 300 عدد در ساعت

  پرسش های متداول مشتریان

  کسب اطلاعات فنی بیشتر دستگاه