دستگاه پرکن پودری

  دستگاه پرکن پودری

  دستگاه های پرکن پودری دارای انواع و مدل های مختلفی هستند که نقش مهمی در توسعه صنعت بسته بندی و بخش تولید داشته اند.دستگاه های پرکن به دو دسته دستگاه پرکن پودری و

  دستگاه پرکن پودری ویراماشین

  دستگاه های پرکن پودری دارای انواع و مدل های مختلفی هستند که نقش مهمی در توسعه صنعت بسته بندی و بخش تولید داشته اند که مایعات و پودرهای مختلف را در ظروف مختلف پر می کنند. به طور کلی دستگاه های پرکن به دو دسته دستگاه پرکن پودری و دستگاه پرکن مایعات تقسیم می شوند که هر دو عملکرد متفاوتی دارند.

  به عنوان مثال، پرکننده‌های مایع با نیروی جاذبه کار می‌کنند، در حالی که پرکن های پودری از مکانیزم کانتور استفاده می‌کنند. از کاربردهای دستگاه می توان در بخش های غذایی، پزشکی و بهداشتی نام برد. مانند نمک، فلفل، آرد و ادویه، پودر بچه، پودر لباسشویی و ....

  برای مشاوره در زمینه راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  ویژگی مشترک این دستگاه با سایر دستگاه های ویرا ماشین، مدل های دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک مورد بحث ما می باشد.

   

  دستگاه پرکن پودری دستی

  دستگاه پرکن پودر دستی نیز یکی از انواع مختلف دستگاه های پرکن موجود در بازار است. از مزایای شاخص که به دلیل مکانیزم ساده و کارآمد تر، نسبت به سایر مدل ها توانسته نتایج خوب و عالی ای از خود نشان دهد و در کارگاه ها مورد توجه قرار گیرد.

  دستگاه پرکن پودر اتوماتیک به دلیل فضای نسبتا زیاد و هزینه بالا برای کارگاه های کوچک مناسب نیست اما پرکن پودری دستی به دلیل فضای کم، رابط کاربری آسان و یا کارکرد اقتصادی گزینه مناسبی برای کارگاه ها و فضاهای کوچک می باشد.

   

  دستگاه پرکن پودری خانگی

  همانطور که چندی پیش اشاره کردیم، این دستگاه های پرکن علاوه بر حجم کم دستگاه، درصد بسیار کمتری نسبت به دستگاه های پرکن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک عرضه شده در کارخانه ها دارند. در نتیجه برای مشاغل خانگی و کوچک مناسب ترند.

  اگر بخواهیم یکی از این مشاغل و حرفه ها را نام ببریم، می توان به تولید و بسته بندی ادویه هایی اشاره کرد که برای رفاه حال این دسته از افراد و کاندیدهای پرکن، دستگاه پرکن پودر خانگی با قیمت بسیار مناسب و بسیار پایین عرضه می شود.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک

  دستگاه پودر پرکن نیمه اتوماتیک مانند سایر دستگاه های پرکن مواد پودری را در ظروف و کیسه های مختلف می ریزد. اما سری های مختلف اتوماتیک و دستی وجود دارند که سرعت و دقت بیشتری نسبت به نوع دستی و کمتر از نوع اتوماتیک دارند. البته این مطلب حاوی یک نکته است که افراد به سراغ خرید آن دسته از دستگاه هایی می روند که کیفیت (دقت و سرعت) می خواهند که این دستگاه این قابلیت را برای این افراد نیز داراست.

  همچنین بسته به نوع کار باید حداقل از یک یا دو اپراتور در این دستگاه استفاده شود.

   

  خرید و تعمیر دستگاه پرکن پودری

   

  دستگاه پرکن پودری تمام اتوماتیک

  دستگاه پرکن پودر اتوماتیک، و همچنین بقیه مدل های این دستگاه به جهت پرکردن مواد پودری(غذایی– شیمیایی و ...) در تمامی ظروف(پلاستیکی–شیشه ای–کیسه ای و ...) مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی تعداد زیادی از کارخانه های فعال در بخش های غذایی، شیمیایی و صنعتی معتقدند که سرعت و دقت بالاتر و مهمتر از قیمت است و همین امر باعث محبوبیت این سری اتوماتیک شده است. اینگونه دستگاه ها ظروف را با دقت و سرعت بسیار بالا و بدون نیاز به اپراتور(همان کارگر یا نیروی کار) پر می کنند. این دستگاه نسبت به سری نیمه اتوماتیک خود کمی گرانتر است اما به دلیل سرعت و دقت (کیفیت) بالاتر توانسته مشتریان بزرگ و عالی ای را به خود جلب کند.

   

  انواع دستگاه پرکن پودری

  پرکن ولودار

  این مدل دستگاه پرکن پودری به علت باز بودن دریچه، گزینه خوبی برای پرکردن کیسه های گچ و بتن است. کیسه در دهانه دریچه قرار می گیرد و با پودر مورد نظر(که در دستگاه از قبل آماده شده) پر می گردد. سیستم پرکن به وسیله سنسور بار، اندازه گیری و کنترل می گردد.

   

  پرکن کیسه لودسلی

  مکانیزم پرکن این دستگاه توسط لودسل انجام می گیرد. بسته به وزن تعیین شده که روی صفحه نمایشگر نمایان است، این دستگاه کیسه ها را با وزن 10 تا 100 کیلوگرم پر می نماید و پس از رسیدن به مقدار مشخص و معین، کیسه و محتویات آن را (رها)ترک می کند تا چرخه پر شدن بعدی را تکمیل نماید.

   

  پرکن پودری کم حجم

  کار این دستگاه پرکن، پرکردن کیسه های پلاستیکی و مشمائی کوچک مانند فلفل، نمک و سایر ادویه ها و پودرهای مشابه می باشد.

  تایمر پرکن قابل تنظیم برای وزن های متفاوت از 50 گرم تا 1 کیلوگرم.

   

  پرکن پودری لیوان یکبار مصرف

  این دستگاه برای پر کردن فنجان های یکبار مصرف(همان لیوان یک مصرف) که پر از چای، نوشابه، آب میوه و غیره می شود، استفاده گرددد. سیستم این دستگاه پرکن، به صورت کاملا چرخشی طراحی شده، که در حین چرخش توسط اینورتر یا (Inverter) تنظیم می شود. با گذر زمان، مقدار پر کردن مواد به طور طبیعی افزایش می یابد.

   

  انواع دستگاه پرکن پودری

  دستگاه پرکن پودری در مدل ها و اندازه های مختلف طراحی و تولید می شود که از جمله دستگاه های پرکاربرد می توان به دستگاه پرکن دستی اشاره کرد. به طور کلی دستگاه پرکن پودری در دو مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شود که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

   

  دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک

  دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک مواد پودری مانند حبوبات، ادویه، نمک، ادویه، پودر لباسشویی و ... را به درون ظروف می ریزد. اپراتور برای قرار دادن ظروف پلاستیکی یا کیسه های بسته بندی مورد نیاز است. این دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک به دلیل کارایی و سرعت بسیار بالا، کارآمد و مهم است.

   

  دستگاه پرکن پودر اتوماتیک

  پرکن پودری اتوماتیک مانند دستگاه نیمه اتوماتیک است و با این دستگاه می توان انواع مواد پودری را به پلاستیک، شیشه، کیسه و ... هدایت کرد. بسته بندی ظروف بر خلاف پرکردن نیمه اتوماتیک این دستگاه نیاز به نیروی کار و اپراتور ندارد و تمامی مراحل را به صورت کاملا اتوماتیک انجام می دهد. همچنین این دستگاه از سرعت و دقت بسیار بالایی نسبت به مدل های دیگر برخوردار است که استفاده از این پرکن ها را بیشتر مورد استقبال قرار می دهد. این دستگاه پودر پرکن اتوماتیک صنعتی بوده و در کارگاه های تولیدی، کارخانجات و صنایع تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد.


  قیمت دستگاه پرکن پودری

  دستگاه پرکن با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلفی ارزیابی می شود که از جمله عوامل مهم در قیمت دستگاه پرکن می توان به جنس بدنه، حجم دستگاه، سرعت و دقت دستگاه پرکن اشاره کرد.

  به همین دلیل قبل از تهیه فیلر پودری ابتدا باید به این عوامل توجه کنید تا در تهیه و انتخاب دستگاه مشکلی نداشته باشید و همچنین برای اطمینان از بهترین دستگاه از کارشناسان عبدالملکی مشاوره رایگان دریافت کنید.

   

  مکانیزم و عملکرد دستگاه پرکن پودری اتوماتیک

  دستگاه پرکن پودر اتوماتیک، شامل منبع، یک ماردون و کف منبع است که اگر بخواهیم در مورد عملکرد و مکانیزم آن صحبت کنیم، ماردون با هر بار چرخش خود پودر را از داخل منبع به سمت نازل هدایت می کند و هر بار که ماردن برمی گردد، مقدار مشخصی پودر در ظروف یا کیسه ها ریخته می شود.

   

  در قسمت زیرین و پایین دستگاه یک نوار نقاله وجود دارد که ظروف یا کیسه ها را به سمت پایین نازل هدایت می کند و پس از پر شدن برای آب بندی(دربندی) هدایت می کند. این دستگاه می تواند دارای یک میکسر، میکسر در مخزن و نوار نقاله پودر با توجه به نیاز و خواسته مشتری باشد. تجهیزات مناسب زیر بنا به درخواست مشتری در کنار این دستگاه نصب می شود:

  • درهای شوتینگ و میزهای ترافیک متحرک
  • کوره شیرینگ لیبل
  • تعدادی هد دربند مخصوص
  • اندازه مشخص نوار نقاله

   

  قیمت دستگاه پرکن پودر و نحوه خرید آن

  قیمت این دستگاه بسته به نوع متریال، حجم، سرعت، دقت و ... متغیر می باشد. کیفیت دستگاه های تولید شده توسط ماشین های مختلف نیز می تواند متفاوت و متغییر باشد. (اما ما به کیفیت خود اطمینان داریم)

  دستگاه پرکن با در نظر گرفتن عوامل مختلفی از جمله عوامل مهم در قیمت دستگاه پرکن مانند جنس بدنه، حجم دستگاه، سرعت و دقت دستگاه پرکن تعیین می شود به همین دلیل قبل از تهیه دستگاه پرکن پودری ابتدا باید به این عوامل توجه کنید تا در تهیه و انتخاب دستگاه دچار مشکل نشوید، همچنین می توانید مناسب ترین تجهیزات را برای مشاوره رایگان از کارشناسان ما در ویراماشین تهیه کرده و پیشنهاد دهید.

  به شما قول می دهیم که پس از خرید از ما(آن هم فقط یکبار) متوجه کیفیت ماشین آلات ما، کیفیت دستگاه ها، گارانتی و خدمات پس از فروش ما خواهید شد و مشتری سایر ماشین آلات ساخت ماشین سازی "ویرا" خواهد بود. زیرا رضایت مشتری مهمترین سرمایه ماست.

   

  حمایت از تولیدات داخلی

  در راستای پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای شما مشتریان گرامی و با توجه به مشکلات موجود و حمایت بسیار مهم از تولیدات داخلی به دستور حضرت سید علی خامنه ای، در زمینه اشتغالزایی پیشرفت داشته ایم. دستگاه ها و ماشین آلات با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و با کیفیت عالی و همچنین با 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات برای دستگاه های تولیدی ما، نشانگر کیفیت برتر ماست...

  سوالی برای این محصول ثبت نشده است
  x

  دستگاه پرکن پودری

  قیمت: تماس بگیرید

  کد دستگاه: vm-204

  گارانتی: ۱ سال خدمات پس از فروش

  کسب اطلاعات فنی بیشتر دستگاه

  دستگاه پرکن پودری 

  دستگاه پرکن پودری دارای انواع و مدل های مختلفی می باشد که نقش مهمی در توسعه صنعت بسته بندی و بخش تولید داشته و مایعات و پودرهای مختلف را درون ظروف گوناگون پر می کند.

  به طور کلی دستگاه های پرکن به دو دسته دستگاه پرکن پودری و دستگاه پرکن مایعات تقسیم می شوند که هر دو عملکرد متفاوتی دارند، به عنوان مثال، پرکننده‌های مایع با نیروی جاذبه کار می‌کنند، در حالی که پرکن های پودری از مکانیزم کانتور استفاده می‌کنند.

  بیشترین کاربری دستگاه پرکن پودری در صنعت غذایی و به عنوان دستگاه بسته بندی است و از آن جهت پر کردن مواد پودری نظیر پودر های شوینده، ادویه، شیرخشک و… استفاده می کنند.

  از دیگر کاربردهای این دستگاه، استفاده از آن در مشاغل کوچک و خانگی مانند بسته بندی ادویه است، به علت این که ادویه در کشور ما یکی از چاشنی های پودری و پرمصرف محسوب می شود و می توان آن را در خانه نیز بسته بندی  کرد.

   

  قیمت دستگاه پرکن پودری دست دوم ونو

  عواملی مانند جنس بدنه، حجم دستگاه، اتوماتیک یا دستی بودن، سرعت و دقت و همچنین برخی سفارشی سازی ها توسط خریدار تعیین کننده قیمت دستگاه پرکن پودری می باشند به همین دلیل قبل از تهیه دستگاه پرکن پودری ابتدا باید به این عوامل توجه کنید تا در تهیه و انتخاب دستگاه دچار مشکل نشوید.

  از این رو درج قیمت قطعی با توجه به موارد ذکر شده و نوسانات بازار مقدور نمی باشد ولی موضوعی که وجود دارد این است که هدف ما یاری به شما در انتخاب دستگاه مورد نظرتان متناسب با شغل و حرفه ای که در آن فعال هستید، است بنابراین چنانچه نیازمند مشاوره و اطلاعات لازم مانند استعلام قیمت لحظه ای این دستگاه هستید با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما با توجه به دانش کسب کرده در این حوزه، آماده ی کمک رسانی به شما عزیزان در این راستا هستند.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  دستگاه پرکن پودری دستی

  دستگاه پرکن پودر دستی یکی از انواع مختلف دستگاه های پرکن موجود در بازار است. به دلیل مکانیزم ساده و کارآمد تر، این سری نسبت به سایر مدل ها توانسته نتایج خوب و عالی ای از خود نشان دهد و در کارگاه ها مورد توجه قرار گیرد.

  دستگاه پرکن پودر اتوماتیک به دلیل فضای نسبتا زیادی که احتیاج دارد و هزینه ی بالایی که دارد برای کارگاه های کوچک مناسب نیست اما پرکن پودری دستی به دلیل اندازه ی کوچک، کاربری آسان و قیمت پایین گزینه مناسبی برای کارگاه ها و فضاهای کوچک می باشد.

   

  دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک

  دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک مانند سایر دستگاه های پرکن، مواد پودری را درون ظروف و کیسه های مختلف می ریزد و سرعت و دقت بیشتری نسبت به نوع دستی و کمتر از نوع اتوماتیک دارد.

  این دستگاه برای کسانی که فاکتور های دقت و سرعت و هزینه ی متوسط را مدنظر دارند گزینه ی بسیار مناسب و کارآمدی است. برای استفاده از این ماشین اپراتور برای قرار دادن ظروف پلاستیکی یا کیسه های بسته بندی مورد نیاز است.

   

  دستگاه پرکن پودری تمام اتوماتیک

  دستگاه پرکن پودری اتوماتیک جهت پر کردن مواد پودری (غذایی– شیمیایی و ...) در تمامی ظروف (پلاستیکی–شیشه ای–کیسه ای و ...) مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی تعداد زیادی از کارخانه های فعال در بخش های غذایی، شیمیایی و صنعتی معتقدند که سرعت و دقت بالا، مهم تر از قیمت است و همین امر باعث محبوبیت این سری اتوماتیک در بازار شده است.

  این گونه دستگاه ها ظروف را با دقت و سرعت بسیار بالا و بدون نیاز به اپراتور(کارگر یا نیروی کار) پر می کنند. این دستگاه نسبت به سری نیمه اتوماتیک خود کمی گران تر است اما به دلیل سرعت و دقت (کیفیت) بالاتر توانسته مشتریان بزرگ و عالی ای را به خود جلب کند. این دستگاه صنعتی بوده و در کارگاه های تولیدی، کارخانجات و صنایع بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

   

  دستگاه پرکن پودری قیمت

   

  انواع دستگاه پرکن پودری

  همان طور که در بخش قبلی عنوان کردیم دستگاه پرکن پودری به طور کلی به سه سری تقسیم می شود و به عنوان پرکن مواد پودری مختلف در انواع گوناگون ساخته می شود که به شرح زیر می باشد:

   

  دستگاه پرکن پودری خانگی

  این نوع  دستگاه به علت کوچک و کم حجم بودن دستی است و در نتیجه برای مشاغل خانگی و کوچک مناسب است؛ اگر بخواهیم یکی از این مشاغل و حرفه ها را نام ببریم، می توان به تولید و بسته بندی ادویه به صورت خانگی اشاره کرد.

   

  پرکن ولودار

  این مدل دستگاه پرکن پودری به علت باز بودن دریچه، گزینه خوبی برای پرکردن کیسه های گچ و بتن است. کیسه در دهانه دریچه قرار می گیرد و با پودر مورد نظر(که در دستگاه از قبل آماده شده) پر می گردد. سیستم پرکن به وسیله سنسور بار، اندازه گیری و کنترل می گردد.

   

  پرکن کیسه لودسلی

  مکانیزم پرکن این دستگاه توسط لودسل انجام می گیرد. بسته به وزن تعیین شده که روی صفحه نمایشگر نمایان است، این دستگاه کیسه ها را با وزن 10 تا 100 کیلوگرم پر می نماید و پس از رسیدن به مقدار مشخص و معین، کیسه و محتویات آن را (رها) ترک می کند تا چرخه پر شدن بعدی را تکمیل نماید.

   

  پرکن پودری ادویه

  کار این دستگاه پرکن، پر کردن کیسه های پلاستیکی و نایلونی کوچک مانند فلفل، نمک و سایر ادویه ها و پودرهای مشابه می باشد. تایمر پرکن قابل تنظیم برای وزن های متفاوت از 50 گرم تا 1 کیلوگرم

   

  پرکن پودری لیوان یکبار مصرف

  این دستگاه برای پر کردن فنجان های یکبار مصرف(همان لیوان یک مصرف) که پر از چای، نوشابه، آب میوه و غیره است، استفاده می گردد. سیستم این دستگاه پرکن، به صورت کاملا چرخشی طراحی شده و در حین چرخش توسط اینورتر تنظیم می شود. با گذر زمان، مقدار پر کردن مواد به طور طبیعی افزایش می یابد.

   

  سازنده دستگاه پرکن پودری 

  در طول این مقاله توضیحاتی در رابطه با کاربرد و انواع دستگاه پرکن پودری به شما عزیزان ارائه دادیم، در این قسمت مفتخریم اعلام کنیم ماشین سازی ویرا سازنده و طراح ماشین آلات صنعتی بوده که انواع دستگاه پرکن پودری و پرکن ساشه پودری را با توجه به سفارش و نیاز شما و متناسب با زمینه ی شغلی تان، با بهترین یراق و متریال تولید می کند.

  این مجموعه برای کسب رضایت خریدار و یاری رسانی در این راستا به شما عزیزان تسهیلات بسیاری را ارائه می دهد که شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین استعلام قیمت با شماره های موجود تماس بگیرید.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  مکانیزم و عملکرد دستگاه پرکن پودری اتوماتیک

  دستگاه پرکن پودر اتوماتیک، شامل منبع، یک ماردون و کف منبع است که اگر بخواهیم در مورد عملکرد و مکانیزم آن صحبت کنیم، ماردون با هر بار چرخش خود پودر را از داخل منبع به سمت نازل هدایت می کند و هر بار که ماردن برمی گردد، مقدار مشخصی پودر در ظروف یا کیسه ها ریخته می شود.

  در قسمت پایینی دستگاه یک نوار نقاله تعبیه شده است که کیسه ها یا ظروف را به سمت پایین نازل هدایت کرده و پس از پر شدن برای آب بندی (دربندی) می فرستد. این دستگاه می تواند دارای یک میکسر در مخزن و نوار نقاله پودر با توجه به نیاز و خواسته مشتری باشد. تجهیزاتی که به درخواست مشتری در کنار این دستگاه نصب می شوند عبارتند از:

  • درهای شوتینگ و میزهای ترافیک متحرک
  • کوره شیرینگ لیبل
  • تعدادی هد دربند مخصوص
  • اندازه مشخص نوار نقاله

  مشخصات فنی دستگاه

  • مشخصات فنی برای این دستگاه ثبت نشده است، برای دریافت مشخصات فنی   تماس بگیرید

  پرسش های متداول مشتریان

  کسب اطلاعات فنی بیشتر دستگاه