دستگاه شیرینگ پک تونلی

  دستگاه شیرینگ پک تونلی

  دستگاه شیرینگ پک تونلی ماشین آلات ویرا ماشین، تولید کننده ماشین آلات صنعتی در زمینه تولید دستگاه هایی مانند شیرینک تونلی است. دستگاه شیرینگ تونلی قابل استفاده

  معرفی دستگاه شیرینگ پک تونلی ویرا ماشین

  دستگاه شیرینگ پک تونلی در بسته بندی نایلونی و پلاستیکی انواع محصولات غذایی (در صنایع غذایی) و محصولات کشاورزی (در کشاورزی) کاربرد دارد. شیرینگ پک تونلی معمولاً برای پیچاندن نایلون به دور محصول و محکم کردن آن با حرارت استفاده می شود. در این حالت نایلون دور محصول کاملا سفت شده و محصولات را در یک دست نگه می دارد که حمل و نقل آنها را تسهیل می کند.

   

  اکثر تونل های دوگانه سوز می توانند با برق یا گاز کار کنند. در مواردی که حجم تولید زیاد باشد و یا سایز محصول بزرگ باشد از دستگاه شیرینگ پک تونلی استفاده می شود. ساخت قسمت تونل باید به گونه ای باشد که گرما به طور یکنواخت در تمام قسمت های تونل حرارتی دستگاه پخش شود و این کار توسط فن انجام می شود. در ساخت تونل یک فن در زیر وجود دارد که به وسیله آن هوا با دمیدن به عنصر شیرینگ، تونل گرم می شود.

   

  هر چه طراحی و ساخت تونل از نظر اندازه، طراحی و محاسبات، دقیق تر باشد بازده تونل بالاتر می رود که علاوه بر کاهش مصرف انرژی که نقش بسیار مهمی در هزینه های تولید دارد، تمامی سطوح را ایجاد می کند.

   

  دو مدل برای شیرینگ پک تونلی ماشین سازی ویرا

  دستگاه شیرینگ پک تونلی در دو مدل شیرینگ سلفون، سلفون پی وی سی و سلفون POF  و نایلون پلی اتیلن موجود می باشد که به دستگاه شیرینگ پک پلی اتیلن معروف است.

   

  کاربرد دستگاه شیرینگ تونلی

  دستگاه شیرینگ تونلی عمدتاً در صنعت و در کارخانه ها و کارگاه های بزرگ استفاده می شود. صنایع غذایی از دستگاه بسته بندی تونلی نهایت استفاده را می کند، زیرا با دستگاه شیرینگ تونلی محصولات به خوبی مهر و موم شده و بسته بندی می شوند و محصول عاری از آلودگی و رطوبت است. همچنین می توان گفت دستگاه شیرینگ تونلی عملیات شیرینگ اولیه را انجام می دهد. تونل دارای پکیج حرارتی با برق یا گاز یا هر دو(دو گانه سوز) بوده و دمای آن به 185 تا 200 درجه سانتیگراد می رسد و مهمترین قسمت دستگاه می باشد.

   

  دستگاه شیرینگ پک تونلی ویرا ماشین

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  دستگاه شیرینگ تونلی اتوماتیک  ویرا ماشین

  دستگاه شیرینگ اتوماتیک همه چیز را به طور خودکار و بدون دخالت نیروی کار انجام می دهد ویا به نوعی می توان گفت اتوماتیک است. محصولات نوار نقاله این دستگاه ها به صورت خودکار محصولات را طبق تنظیمات قبلی تراز کرده و پس از کشیده شدن نایلون، به قسمت داغ دستگاه هدایت می کنند.

  از گرم کن های گازی یا برقی نیز در قسمت گرمایشی دستگاه استفاده می شود تا گرمای موجود برای تشکیل نایلون و اتصال آن به محصول تامین شود ... بنابراین بسته بندی محصولات به صورت تمام اتوماتیک می باشد.

   

  دستگاه شیرینگ پک تونل نیمه اتوماتیک ویرا

  کارخانه های کوچکتر برای کاهش هزینه ها از شیرینگ پک نیمه اتوماتیک استفاده می کنند. این دستگاه ها از اپراتور برای انتقال محصولات در مراحل مختلف استفاده می کنند. معمولاً از پدال ها برای جابجایی محصولات در امتداد تسمه نقاله استفاده می گردد.

  برای کاهش هزینه سوخت، می توان از مدل های گازی برای بسته بندی محصولات، بدون استفاده از برق و تنها با استفاده از نیروی کار و گاز شهری استفاده کرد.

   

  مزایای شیرینگ پک های تونلی ویرا ماشین

  1. سیستم عامل الکترومکانیکی
  2. شیرینگ فویل های  POF، PVC
  3. سرعت شیرینگ پک بالای محصولات
  4. امکان تنظیم ارتفاع تونل
  5. قابل اتصال به چرخ شیرینگ L
  6. دو مدل سه فاز و تک فاز
  7. فرصتی برای شیرینگ مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی
  8. مناسب برای کارگاه ها، چایخانه ها و کترینگ ها

   

  چرا محصول باید بسته بندی (شیرینک پک) شود؟
  • بسته بندی در حین حمل تغییر شکل نمی دهد یا آسیبی نمی بیند.
  • با شیرینگ پک کردن محصولات، محصول در همان حالت باقی می ماند تا به دست مشتری برسد.
  • شیرینگ پک باعث صرفه جویی در زمان می شود. زیرا قیمت آن بسیار کمتر از جعبه است.
  • بسته بندی مناسب یکی از مهم ترین عوامل در جذب مشتری است.
  • شیرینگ محصول از ورود گرد و غبار به داخل محصول و آسیب رساندن به برچسب آن جلوگیری می کند.
  • بسته بندی برای شیرینگ محصول از ورود رطوبت به آن جلوگیری می کند.
  • پس از بسته بندی محصول می توان تبلیغات و نشریات مختلفی را روی آن چسباند.
  سوالی برای این محصول ثبت نشده است
  x

  دستگاه شیرینگ پک تونلی

  قیمت: تماس بگیرید

  کد دستگاه: vm-306

  گارانتی: ۱ سال خدمات پس از فروش

  دسته بندی:

  دستگاه شیرینگ پک

  کسب اطلاعات فنی بیشتر دستگاه

  دستگاه شیرینگ تونلی چیست 

  دستگاه شیرینگ پک تونلی در بسته بندی انواع محصولات نظیر کشاورزی و غذایی کاربرد دارد و اساس کار آن با حرارت می باشد که به کمک آن پلاستیک بسته بندی را به دور محصول چسبانده و محکم می کنند، در این حالت پلاستیک یا نایلون کاملا دور تا دور محصول را پوشانده و از پخش شدن آن (در صورت چند تایی بودن) جلوگیری کرده و سبب آسان تر شدن فرآیند حمل و نقل می شود.

  امروزه استفاده از انواع دستگاه شیرینگ پک بسیار رواج یافته است، در صورتی که حجم تولید بالا باشد یا سایز محصول مورد نظر بزرگ باشد از دستگاه شیرینگ پک تونلی استفاده می کنند. تونل شیرینگ این دستگاه مهم ترین بخش آن می باشد که که این تونل ها می توانند دوگانه سوز باشد و با گاز یا برق کار می کنند.

  طراحی تونل باید به شکلی باشد که حرارت به صورت یک دست و یکنواخت در تمامی قسمت ها پخش و پراکنده باشد که با استفاده از فن تعبیه شده در زیر تونل این مسئله امکان پذیر است.

  به هر میزان که در طراحی و تولید تونل این دستگاه دقت و توجه بیشتری صورت گرفته باشد، به همان مقدار بازدهی تونل افزایش یافته و علاوه بر آن سبب کاهش مصرف انرژی می شود که خود یکی از عوامل اساسی در میزان هزینه ها است.

   

  پلاستیک شیرینگ تونلی 

  در ابتدای کار نکته ای که حائز اهمیت است نوع پلاستیک یا نایلون مورد استفاده در فرآیند بسته بندی محصول است؛ با توجه به این که در این عملیات نایلون در مجاورت گرما قرار می گیرد پس باید از نایلون مخصوص این کار استفاده کنیم که قادر باشد میزان گرمایی که در این دستگاه تولید می شود را تحمل کند.

  نایلون های شیرینگ از دسته نایلون هایی هستند که در اثر حرارت جمع و منقبض می شوند و جهت بسته بندی انواع کالا مورد استفاده قرار می گیرند. نایلون شیرینگ تونلی به نایلون هایی اطلاق می شود که با استفاده از دستگاه شیرینگ پک تونلی بسته بندی را انجام می دهند.

  گاهی اوقات به نایلون شیرینگ تونلی، نایلون شیرینگ پلی اتیلن می گویند که این موضوع صحت ندارد، این درست است که به طور معمول این دست از نایلون ها از جنس پلی اتیلن هستند اما این موضوع در همه ی موارد صدق نمی کند زیرا این نایلون را می توان از مواد دیگری نظیر پی وی سی و پلی افیلن نیز ساخت. این نایلون ها به شکل دو لایه تولید می شوند و برای جابجایی تجهیزات سنگین نیز کاربری دارند و از قیمت مناسبی نیز برخوردارند.

   

  خرید دستگاه شیرینگ تونلی

   

  کاربرد دستگاه شیرینگ تونلی

  دستگاه شیرینگ تونلی در انواع صنایع و در کارخانه ها و شرکت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. صنایع غذایی از این دستگاه نهایت استفاده را می کند، زیرا با دستگاه شیرینگ تونلی محصولات به خوبی مهر و موم شده و بسته بندی می شوند، در کل می توان گفت دستگاه شیرینگ تونلی عملیات شیرینگ اولیه را انجام می دهد.

  به واسطه این دستگاه و این شیوه بسته بندی از ورود گرد و غبار و نم به درون محصول جلوگیری می‌شود.

  به دلیل این که این نوع بسته بندی شفاف است، محصولات به خوبی قابل رویت هستند، که این مورد یکی از بزرگترین مزیت های این شیوه محسوب می شود. با این روش حمل ونقل و جابجایی محصولات بسیار راحت تر انجام می شود. بیشتر شوینده ها، خوراکی ها و لوازم بهداشتی جهت رعایت بیشتر بهداشت با روکش های شیرینگی پوشانده می شوند.

   

  انواع دستگاه شیرینگ تونلی

  در ادامه درباره انواع دستگاه شیرینگ تونلی صحبت خواهیم داد. همانطور که در بالا گفته شد این نوع دستگاه برای پیچاندن نایلون و پلاستیک به دور محصولات گوناگون استفاده می شود.

  این نوع دستگاه به حفظ کیفیت محصولات متنوع در پروسه جابه جایی، بعد از تولید و تا زمان مصرف کمک می کند. دستگاه بسته بندی شیرینگ تونلی دارای دو نوع تمام اتومات و نیمه اتومات است که به شرح زیر می باشند :

   

  دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک

  دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک تمامی کارها را به صورت خودکار و بدون دخالت اپراتور انجام می دهد. محصولاتی که بر روی نوار نقاله قرار می گیرند بر اساس تنظیماتی که از قبل به به دستگاه داده شده است، نایلون کشی شده و به قسمت گرم تونل هدایت می شوند؛ دربخش گرم کن دستگاه نیز توسط گرم کن های گازی و یا برقی که تولید کننده ی گرما هستند نایلون شکل گرفته و به محصول می چسبد. بدین ترتیب بسته بندی محصولات به شکل کاملا خودکار انجام می شود.

   

  دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک 

  دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک در کارخانه هایی با متراژ کوچک و جهت کم کردن هزینه های جاری مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها با کمک یک اپراتور فرآیند جابجایی محصولات به مراحل مختلف را به انجام می رسانند که معمولا این جابجایی با استفاده از پدال هایی که بر روی تسمه نقاله ها قرار دارند، صورت می گیرد.

  جهت کاهش هزینه ها و میزان سوخت مصرفی نیز می توان از مدل های یک گانه سوز گازی استفاده کرد تا بدون استفاده از برق و فقط با کمک اپراتور و همچنین گاز شهری مراحل بسته بندی محصولات را انجام داد.

   

  قیمت دستگاه شیرینگ تونلی

   

  قیمت دستگاه شیرینگ تونلی دست دوم

  در خرید هر محصول توجه به دفترچه ی راهنمای آن محصول امری بسیار مهم محسوب می شود. نکاتی وجود دارد که در حین خرید دستگاه شیرینگ تونلی نو یا دسته دوم بر روی قیمت تاثیر گذارند مانند جنس تجهیزات استفاده شده، اتومات یا نیمه اتومات بودن دستگاه، نوع سوخت دستگاه (تک گانه سوز یا دوگانه سوز بودن)، طول نوار نقاله و… که با توجه به این موارد ذکر کردن قیمت قطعی در این مقاله مقدور نمی باشد

  ولی شما عزیزان می توانید از طریق تماس با ما از قیمت لحظه ای این محصول مطلع شوید. مایلیم به شما ماشین سازی ویرا را معرفی کنیم که سالیان بسیاری تولیدکننده و عرضه کننده انواع ماشین آلات صنعتی با بهترین مواد موجود بوده و آماده ی ثبت سفارشات شما می باشد. نکته ی دیگری که باید به اطلاعتان برسانیم گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش پنج ساله کلیه دستگاه های تولیدی توسط این شرکت است.

   

  مزایای شیرینگ پک های تونلی

  • سیستم عامل الکترومکانیکی
  • شیرینگ فویل های  POF، PVC
  • سرعت شیرینگ پک بالای محصولات
  • امکان تنظیم ارتفاع تونل
  • قابل اتصال به چرخ شیرینگ L
  • دو مدل سه فاز و تک فاز
  • فرصتی برای شیرینگ مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی
  • مناسب برای کارگاه ها، چایخانه ها و کترینگ ها

   

  چرا محصول باید بسته بندی (شیرینک پک) شود

  1. بسته بندی در حین حمل تغییر شکل نمی دهد یا آسیبی نمی بیند.
  2. با شیرینگ پک کردن محصولات، محصول در همان حالت باقی می ماند تا به دست مشتری برسد.
  3. شیرینگ پک باعث صرفه جویی در زمان می شود. زیرا قیمت آن بسیار کمتر از جعبه است.
  4. بسته بندی مناسب یکی از مهم ترین عوامل در جذب مشتری است.
  5. شیرینگ محصول از ورود گرد و غبار به داخل محصول و آسیب رساندن به برچسب آن جلوگیری می کند.
  6. بسته بندی برای شیرینگ محصول از ورود رطوبت به آن جلوگیری می کند.
  7. پس از بسته بندی محصول می توان تبلیغات و نشریات مختلفی را روی آن چسباند.

  مشخصات فنی دستگاه

  • مشخصات فنی برای این دستگاه ثبت نشده است، برای دریافت مشخصات فنی   تماس بگیرید

  پرسش های متداول مشتریان

  کسب اطلاعات فنی بیشتر دستگاه