دستگاه اسپری پرکن

  دستگاه اسپری پرکن

  خرید دستگاه پرکن اسپری درجه یک، قطعات مرغوب و قیمت مناسب، دستگاه پرکن اسپری ویرا ماشین کاملا استاندارد بوده و کیفیت دستگاه مورد نیاز کارفرما می باشد که به دلیل

  دستگاه اسپری پرکن

  دستگاه اسپری پرکن

  خرید دستگاه پرکن اسپری درجه یک، قطعات مرغوب و قیمت مناسب، دستگاه پرکن اسپری ویرا ماشین کاملا استاندارد بوده و کیفیت دستگاه مورد نیاز کارفرما می باشد که به دلیل

  امروزه اسپری ها انواع متفاوتی دارند مانند اسپری حشره کش، اسپری خوشبو کننده، اسپری پرکن گاز فندک، اسپری رنگ و… که فرآیند پر کردن آن ها باید با دقت خاص و تجهیزات مناسب انجام شود که جهت این امر دستگاه پرکن اسپری ساخته شده است. دستگاه اسپری پرکن ماشین سازی ویرا در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساخته می شود که شما می توانید با مطالعه این مقاله و در نظر گرفتن خط تولید و نیازتان نوع مناسب این دستگاه را انتخاب کنید. چنانچه نیازمند اطلاعات بیشتر در این زمینه بودید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   

  اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

   

  دستگاه پرکن اسپری

  دستگاه اسپری پرکن یکی از دستگاه های مورد نیاز خط تولید کارگاه ها و کارخانجات است که زیر گروه دستگاه های پرکن محسوب می شود. پرکن اسپری جهت پر کردن انواع مایعات درون قوطی های اسپری تولید شده است که این عمل را با کمک فشار گاز انجام می دهد که در نهایت مایع را می توان به شکل افشانه یا همان اسپری مورد استفاده قرار داد.

  این دستگاه به شکلی طراحی شده است که راه اندازی آن کاری بسیار راحت می باشد موضوع دیگر تعمیرات مربوط به این دستگاه است که باید گفت هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید زیرا قطعات مصرفی این دستگاه مانند شلنگ ها در بازار به فروش می رود همچنین ماشین سازی ویرا خدماتی در این راستا به خریداران ارائه می کند که در قسمت خرید دستگاه پرکن اسپری عنوان خواهد شد.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  به طور کلی دستگاه اسپری پرکن به دو نوع تقسیم می شود:

  • اسپری پرکن نیمه اتومات (اسپری پرکن دستی)
  • اسپری پرکن تمام اتومات

   

  دستگاه پرکن اسپری بدن

   

  اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

  برای راه اندازی دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات نیاز به اپراتور داریم به علت این که کارکرد این دستگاه به شکل پدالی و پنوماتیکی می باشد که جهت استفاده در هر مرحله اپراتور باید پدال دستگاه را فشار دهد تا فرآیند پر کردن، تزریق گاز و پانچ انجام شود، از همین رو به آن دستگاه اسپری پرکن دستی نیز می گویند. لازم به ذکر است که این دستگاه از صفحه ای محافظ برخوردار است که از اپراتور هنگام کار محافظت می کند.

  نکته ای که هنگام خرید این دستگاه باید در نظر داشته باشید سایز و حجم قوطی های اسپری تولیدی تان است زیرا پرکن اسپری نیمه اتوماتیک قادر به پرکردن قوطی هایی با سایز 50 تا 500 میلی لیتر می باشد. 

  این دستگاه شامل سه بخش است که همه بر روی یک شاسی قرار دارند و عبارتند از نازل پرکن، پانچ و تزریق گاز. اولین نازل دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک که پرکردن مایع را برعهده دارد دارای یک پیستون و سیلندر می باشد و به گونه ای ساخته شده است که ریزش و چکه مایع در آن اتفاق نمی افتد. نازل دوم دستگاه که پانچ را انجام می دهد به شکل یک جک می باشد.نازل سوم تعبیه شده در اسپری پر کن نیمه اتوماتیک نازل مربوط به تزریق گاز است که از طریق ایجاد فشار امر تزریق گاز را به درون بطری انجام می دهد.

  پس به طور کلی می توان گفت که این دستگاه پروسه ی پر کردن انواع قوطی اسپری را در سه مرحله به شرح زیر به انجام می رساند:

  1. مرحله اول: مایع توسط نازل به درون قوطی منتقل می شود.
  2. مرحله دوم: والو بر روی قوطی پرچ می شود.
  3. مرحله سوم: گاز با فشار به داخل اسپری تزریق شود.

   

  قیمت دستگاه اسپری پرکن

   

  دستگاه اسپری پرکن اتومات

  دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک به شکل روتاری عمل می کند؛ کارکرد این ماشین پنوماتیکی و بدون دخالت اپراتور می باشد. دستگاه پرکن اسپری تمام اتومات دارای سه قسمت اصلی است که شامل نازل پرکننده مایع، پرچ و نازل تزریق کننده ی گاز می باشد قوطی های اسپری از طریق نوار نقاله به این بخش ها منتقل می شوند.

  شایان به ذکر است که مقدار طول نوار نقاله بسته به نیاز خریدار می تواند متغیر باشد، همچنین می شود تعداد نازل هایی که عمل تزریق گاز را برعهده دارند تا چهار نازل افزایش داد که این این امر موجب بالا رفتن سرعت دستگاه و در نتیجه تولید بیشتر می شود. سیستم روتاری و رفت و برگشت دستگاه اسپری پر کن اتومات سبب می شود که دستگاه فضای کمتری از مکان کارگاه یا کارخانه را اشغال کند.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  از مزایا و ویژگی های دستگاه پرکن اسپری اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اسپری ها در کمترین زمان و بدون نیاز به نیروی انسانی و دخالت دست پر می شوند.
  • تمامی تجهیزات دستگاه مانند پکینگ های گاز زن، شیرها و اورینگ ها طبق استاندارد های روز دنیا طراحی و ساخته شده اند.
  • این دستگاه به سیستم کنترل مقدار تزریق گاز و مایع مجهز می باشد.
  • دستگاه از جنس استیل غیر قابل اشتعال و ضد جرقه است که کاملا جهت پرکردن محصولات اشتعال زا داخل قوطی های اسپری مناسب می باشد.
  • گاز تزریق شده به داخل اسپری ها بو نداشته و افراد حاضر در خط تولید را اذیت نخواهد کرد.
  • گاز و هد دستگاه را می توان چهت تغییر مدل بسته بندی تعویض کرد.
  • می توان چاپ گر و تاریخ زن در این دستگاه نصب کرد.
  • سرعت و دقت بالای دستگاه که موجب به کار گیری آن در کارخانه های بزرگ شده است.

   

  دستگاه پرکن گاز فندکی

  یکی از کار هایی که با کمک اسپری پرکن می توان انجام داد پرکردن گاز فندک درون قوطی است که با توجه به متقاضیان بسیاری که دارد یکی از مهم ترین تولیدات شرکت ویرا ماشین محسوب می شود و طبق فناوری های به روز دنیا ساخته و عرضه می گردد.
  دستگاه اسپری پرکن گاز فندک نیز به دو صورت نیمه اتومات و اتومات تولید می شود که نمونه ی اتوماتیک آن با توجه به عدم نیاز به اپراتور، سرعت و عملکرد بیشتر طرفداران بیشماری دارد.

   

  خرید دستگاه پرکن اسپری

   

  دستگاه اسپری پرکن زعفران

  زعفران از مهم ترین و گران ترین ادویه های ایرانی محسوب می شود که امروزه جهت راحتی در استفاده از این ادویه که نیازمند زمان جهت دم کشیدن است، زعفران مایع تولید می شود که درون قوطی پر شده و بر روی غذا اسپری می شود. برای پر کردن زعفران مایع درون قوطی نیز از دستگاه پرکن اسپری زعفران بهره می گیرند که انواعی از دستگاه های پرکن به شمار می رود.

   

  خرید دستگاه پرکن اسپری

  ماشین سازی ویرا تولید کننده انواع ماشین آلات صنعتی با سابقه ی چندین ساله و درخشان در این زمینه است که سعی در تولید محصولات خود با بهترین یراق و عرضه آن ها با نازلترین قیمت به شما مشتریان عزیز دارد.

  یکی از مهم ترین مزیت های خرید از مجموعه ویرا ماشین گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش پنج ساله ای می باشد که در راستای کسب رضایت مشتری برنامه ریزی شده است. شما می توانید جهت خرید انواع اسپری پرکن نظیر خرید دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک و اطلاع از قیمت دستگاه مورد نظرتان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  دستگاه اسپری پرکن دست دوم

  گاهی اوقات تولید کنندگان جهت صرفه جویی در هزینه ها به دنبال خرید دستگاه اسپری پرکن دست دوم هستند، نکته ی حائز اهمیت در خرید هر دستگاه دست دومی احتمال نداشتن گارانتی است که اگر دستگاه خریداری شما دچار مشکل شود مسلما خط تولید شما مختل شده و ضرر و زیان مالی بر کسب و کار شما وارد خواهد شد. با این حال اگر قصد خرید این دستگاه را دارید از سلامت آن اطمینان کامل حاصل کنید.