دستگاه پرکن ادکلن

  دستگاه پرکن ادکلن

  این سری از دستگاه های پرکن ادکلن نسبت به مدل های دیگری که توانسته اند در کارخانه های بزرگ عطرسازی و ادکلن سازی جایگاه ثابتی را به خود اختصاص دهند دارای مزیت هایی می باشد.

  دستگاه پر کردن عطر و ادکلن چیست

  دستگاه پرکن ادکلن یکی از نیازهای اصلی بازار عطر و ادکلن می باشد که در صورت داشتن دستگاه خوب و مناسب برای پرکردن عطر و یا پرکن ادکلن قادر خواهید بود محصولی با کیفیت از نظر بسته بندی تولید کنید. این دستگاه ها زیرمجموعه ای از پرکننده ها هستند که تاثیر زیادی در صنعت ادکلن خواهند داشت.

  امروزه ادکلن یکی از دلایل شیک پوش بودن ما شده است و به همین دلیل است که بازار به اصطلاح آنقدر داغ است که اگر بخواهیم کمی به تاثیر عطر در عصر جدید توجه کنیم می توانیم به تبلیغات عطر آن هم توسط بازیگران و سلبریتی های معروف اشاره کنیم. شرکت های عطرسازی به دلایل مختلف از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.

  به همین دلیل می توان گفت در تولید عطر و ادکلن، پرکن ادکلن که در سه مدل دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شوند و از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند زیرا برندها می توانند تاثیرگذار باشند. این دستگاه پرکن، دستگاهی است که برای پایه پرکردن مایعات می باشد که یکی از مهم ترین دستگاه های کارخانه جات می باشد، این ماشین دستگاهی است برای پرکردن عطر و ادکلن است که انواع عطر و ادکلن را در ظروف پلاستیکی و شیشه ای مختلف، می ریزد.

  در اینجا میتوانید با کلیک بر روی لینک دستگاه پرکن مایعات به صفحه پییلار مربوطه بروید.

  نحوه عملکرد دستگاه پرکن ادکلن

  دستگاه پرکن ادکلن مانند مدل های دیگر وظیفه پرکردن ظروف با ادکلن را دارد با این تفاوت که مکانیسم، سرعت و دقت آن با مدل های دیگر متفاوت است.
  عملکرد دستگاه پرکن ادکلن دستی به صورتی است که عطر و ادکلن های مورد نظر ابتدا توسط اپراتور و یا نیروی کار تایید شده و سپس به دستگاه پرکن ادکلن متصل می شود. سپس یک ظرف مناسب برای هر ادکلن در زیر دستگاه قرار می گیرد و اهرم آن به سمت پایین کشیده می شود تا ظرف ادکلن پر شود.

  سپس دستگاه پرکن ادکلن را آماده کرده و سوزن سرنگ را باید طوری تنظیم کنید که دقیقاً روی لبه ظرف قرار گیرد. سپس سرنگ ها فشار داده می شوند و به میزان دلخواه عطر و ادکلن داخل ظرف ها تزریق می شود. مکانیسم و کارکرد این دستگاه بسیار ساده و آسان است و مناسب اشخاصی است که می خواهند خط تولید کوچکی را در کارگاه خود راه اندازی کنند.
  بنابراین نمی توان این دستگاه را در یک کارخانه بزرگ قرار داد زیرا سرعت و دقت لازم یک شرکت بزرگ را ندارد و منجر به کاهش چشمگیر سرعت خط تولید می شود.

   

  نحوه عملکرد دستگاه پرکن ادکلن نیمه اتوماتیک

  این دستگاه مانند سایر مدل ها فقط سریعتر از مدل دستی است. این دستگاه فاقد سرعت و دقت سری تمام اتوماتیک پرکن ادکلن است که باعث می شود افراد زیادی بین خرید این سری و سری های دیگر (انتخاب بین سه مدل) با مشکلات زیادی مواجه شوند.

  عملکرد دستگاه پرکن ادکلن نیمه اتوماتیک به این صورت است که ابتدا مراحل پرکن ادکلن طبق موارد فوق انجام شده و سپس سرنگ ها به صورت خودکار به دستگاه متصل می شوند. سرنگ ها طبق برنامه از پیش تعیین شده ای در ظروف شیشه ای پر می شوند، مراحل این سری تقریباً مانند سری دستی بود با این تفاوت که اپراتور یا کارگر نقش کمتری در خط تولید دارند و دستگاه بهتر است؛ سرعت و دقت در این دستگاه فوق العاده بیشتر از مدل دستی است.

  این سری (دستگاه پرکن ادکلن نیمه اتوماتیک) مناسب کارخانه هایی است که دارای دو فاکتور اقتصادی بوده و سرعت و دقت خط تولید به یک اندازه اهمیت دارد.

  خرید دستگاه پرکن عطر و ادکلن

  نحوه کار با دستگاه پرکن ادکلن تمام اتوماتیک

  این سری از دستگاه های پرکن ادکلن نسبت به مدل های دیگری که توانسته اند در کارخانه های بزرگ عطرسازی و ادکلن سازی جایگاه ثابتی را به خود اختصاص دهند دارای مزیت هایی مختلف و گوناگون می باشد. معمولا افرادی که ظرفیت بالایی برای سفارش در خط تولید خود دارند از این دستگاه استفاده می کنند، زیرا همانطور که در بالا ذکر شد این دستگاه سرعت و دقت بالایی در فرآیند تولید دارد که می تواند به سرعت خط تولید و کیفیت محصول کمک کند.

  عملکرد دستگاه پرکن تمام اتوماتیک ادکلن به این صورت است که این دستگاه شباهت زیادی به دستگاه پرکن مایعات دارد و بدین ترتیب عطر با سرعت بالا به داخل ظرف مکیده می شود و همچنین مواد اضافی آن مانند فوم(کف) و ... از ظرف خارج می شود.
  این مکانیزم، ما را از لحاظ اپراتور(کارگر) بی نیاز می کند و سرعت خط تولید در این سری بسیار بالاست.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  دستگاه عطر و ادکلن

  عطر و ادکلن قرن هاست که به عنوان عطر استفاده می شود و از آن زمان تاکنون در مراسم و مناسک استفاده می شود.
  این یک نوع عطر مدرن است که برای اولین بار حدود 4000 سال پیش در بین النهرین کشف شد. آنها ترکیبی از ادویه با پونه کوهی یا استوراکس بودند.
  از دیگر محصولات ساخت ماشین سازی ویرا می توان به دستگاه عطرسازی و یا دستگاه پرکن عطر و ادکلن اشاره کرد که در این زمینه بسیار کاربردی است.
  این دستگاه با مواد اولیه عالی در شرکت ما تولید می شود.

   

  برای بسته بندی(پرکن) عطرها و ادکلن های مختلف در یک ظرف، باید از دستگاه هایی برای پرکردن استفاده کنید. طراحی و ساخت این دستگاه به گونه ای است که در تماس با عطر و ادکلن های الکلی مشکلی وجود ندارد.

   

  قیمت دستگاه عطر و ادکلن

  از جمله عواملی که باعث تغییر قیمت دستگاه عطر می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع عملکرد دستگاه (دستی، نیمه اتوماتیک، اتوماتیک)
  • تعداد نازل های روی دستگاه
  • کیفیت قطعات به کار گرفته شده در دستگاه پرکن

  قیمت دستگاه های دستی پرکن عطر و ادکلن نسبت به مدل های نیمه اتوماتیک و اتوماتیک کمتر است.

  اضطراب صاحب خط تولید در یک کارگاه یا کارخانه که همان مدیر کارخانه هم می شود، روی هم رفته مشکلات فنی دستگاه ها یا کیفیت آن ها بوده است که همواره تاثیر مستقیم و شدیدی بر تولید و سود شرکت دارد. در دهه گذشته، تجربه نشان داده است که خرید یک محصول با کیفیت می تواند تا 12 درصد در توسعه و بازاریابی مواد غذایی، بهداشتی و سایر محصولات کمک کند. اما خرید محصولات ارزان قیمت اگرچه بسیار سودآور به نظر می رسد اما پس از مدتی خط تولید دچار مشکل حاد می شود که خسارت قابل توجهی را به همراه دارد.

   

  اهمیت تعداد نازل در دستگاه پرکن ادکلن

  دستگاه پرکن ادکلن تعداد نازل های متفاوتی دارند، زیرا هر چه تعداد این نازل ها بیشتر باشد، مواد سریعتر پر شده و حجم تولید افزایش می یابد. با این نازل ها می توان هر ظرف ادکلن را، به هر میزان، در مدت زمان کوتاهی پر کرد و آماده نمود.
  پرکننده های ادکلن از جمله ابزارهایی هستند که برای جلوگیری از خوردگی باید مواد مناسبی داشته باشند، بنابراین از فولاد ضد زنگ ساخته می شوند.
  بنابراین انواع دستگاه پرکن ادکلن را می توان به راحتی به مشتریان و متقاظیان مربوطه تحویل داد.

   

  دستگاه پرکن ادکلن مناسب خود را از کجا بخریم

  ساخت و توسعه خط تولید "ویرا" بسیاری از مشاغل و حرفه ها دارای یک سری عناصر است که با رعایت آنها می توان یک خط تولید به روز و مفید برای کسب درآمد ایجاد کرد. یکی از مهمترین عناصر در ایجاد خط تولید، خرید مهمترین قطعه (قلب تپنده) است. دستگاه مناسب(دستگاه پرکن ادکلن، دستگاه پرکن شیشه ادکلن)، مهمترین تصمیم برای خرید یک دستگاه خوب قیمت و کیفیت آن است. که می تواند تاثیر زیادی را بر روی انتخاب شما از خود نشان دهند.

  این امر باعث شده تا صاحبین مشاغل (کارخانه ها) از این کار (خرید دستگاه) خودداری کنند و یا حتی با مشکلات زیادی مواجه شوند که بهترین انتخاب است. اما در دهه جدید این اتفاق نخواهد افتاد زیرا با دانش و تجربه ای که در این کار به دست آورده اند می توانید با مشاوران تماس بگیرید تا شما را به خرید هوشمند نزدیک کنند.

  شرکت ویرا ماشین تولید کننده ماشین آلات صنعتی با سالها تجربه موفق به ارائه محصولات خوبی شده است. برای خرید این دستگاه (دستگاه پرکن شیشه ادکلن، دستگاه پرکن ادکلن) با کارشناسان ما صحبت کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.
  برای اطلاعات بیشتر (قیمت دستگاه پرکن ادکلن) به قسمت تماس مراجعه کنید و با مشاوران مجرب ما در این زمینه صحبت کنید.

   

  موفق باشید.

  سوالی برای این محصول ثبت نشده است
  x

  دستگاه پرکن ادکلن

  قیمت: تماس بگیرید

  کد دستگاه: vm-204

  گارانتی: ۱ سال خدمات پس از فروش

  کسب اطلاعات فنی بیشتر دستگاه

  دستگاه پرکن عطر و ادکلن (دستگاه عطرسازی)

  دستگاه پرکن عطر و ادکلن یکی از اصلی ترین لوازم صنعت تولید عطر و ادکلن می باشد که در صورت داشتن دستگاه خوب و مناسب برای پر کردن عطر و ادکلن قادر خواهید بود محصولی با کیفیت از نظر بسته بندی تولید کنید. این دستگاه زیرمجموعه ی دستگاه پرکن مایعات می باشد که انواع آن، تحولات بزرگی در صنایع مختلف ایجاد کرده اند.

  دستگاه پرکن ادکلن در سه مدل دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شود. هدف از ساخت دستگاه پرکن عطر(دستگاه پرکن ادکلن)، پر کردن دقیق و اصولی شیشه های عطر و ادکلن می باشد. این دستگاه ها دارای نازل هستند که تعداد آن ها با توجه به نیاز و سفارش مشتری متغیر می باشد و هر چه بیشتر باشند سرعت عمل و تولید دستگاه بیشتر می شود.

  این دستگاه به شکلی طراحی شده است که در صورت تماس با ادکلن های دارای الکل، آسیبی به آن وارد نمی شود.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  ادکلن پرکن دستی

  ادکلن پرکن دستی مانند مدل های دیگر پرکن مایعات وظیفه پرکردن ظروف با ادکلن را دارد با این تفاوت که مکانیسم، سرعت و دقت آن با مدل های دیگر متفاوت است.

  عملکرد دستگاه پرکن ادکلن دستی به صورتی است که عطر و ادکلن های مورد نظر ابتدا توسط اپراتور و یا نیروی کار تایید شده و سپس به دستگاه پرکن ادکلن متصل می شوند، سپس یک ظرف مناسب برای هر ادکلن در زیر دستگاه قرار داده می شود سوزن سرنگ باید طوری تنظیم شود که دقیقاً روی لبه ظرف قرار گیرد، سپس سرنگ ها فشار داده می شوند و به میزان دلخواه عطر و ادکلن داخل ظرف ها تزریق می شود.

  مکانیسم و کارکرد این دستگاه بسیار ساده و آسان است و مناسب اشخاصی است که می خواهند خط تولید کوچکی را در کارگاه خود راه اندازی کنند.

  نمی توان این دستگاه را در یک کارخانه بزرگ قرار داد زیرا سرعت و دقت لازم یک شرکت بزرگ را ندارد و منجر به کاهش چشمگیر سرعت خط تولید می شود.

   

  دستگاه پرکن ادکلن نیمه اتوماتیک

  پرکن ادکلن نیمه اتوماتیک عملکرد سریع تری نسبت به مدل دستی دارد. این دستگاه فاقد سرعت و دقت سری تمام اتوماتیک پرکن ادکلن است که باعث می شود افراد زیادی بین خرید این سری و سری های دیگر (انتخاب بین سه مدل) با مشکلات زیادی مواجه شوند.

  عملکرد دستگاه پرکن ادکلن نیمه اتوماتیک به این صورت است که ابتدا مراحل پر کردن ادکلن طبق موارد ذکر شده در قسمت قبل انجام شده و سپس سرنگ ها به صورت خودکار به دستگاه متصل می شوند.

  سرنگ ها طبق برنامه از پیش تعیین شده ای در ظروف شیشه ای پر می شوند، مراحل این سری تقریباً مانند سری دستی بوده با این تفاوت که اپراتور یا کارگر نقش کمتری در خط تولید دارند و سرعت و دقت در این دستگاه بیشتر از مدل دستی است.

  این سری (دستگاه پرکن ادکلن نیمه اتوماتیک) مناسب کارخانه هایی است که دو فاکتور سرعت و دقت در خط تولید به یک اندازه اهمیت دارند.

   

  خرید پرکن عطر و ادکلن

   

  دستگاه پرکن ادکلن تمام اتوماتیک

  این سری از دستگاه های پرکن ادکلن نسبت به مدل های دیگر توانسته اند در کارخانه های بزرگ عطر و ادکلن سازی جایگاه ثابتی را به خود اختصاص دهند زیرا دارای مزیت های بیشتری می باشند.

  معمولا افرادی که ظرفیت بالایی برای سفارش در خط تولید خود دارند از این دستگاه استفاده می کنند؛ زیرا به علت سرعت و دقت بالایی که این دستگاه در فرآیند تولید دارد می تواند به سرعت خط تولید و کیفیت محصول کمک بزرگی کند.

  عملکرد این دستگاه پرکن تمام اتوماتیک به این صورت است که عطر با سرعت بالا به داخل ظرف مکیده می شود و مواد اضافی آن مانند فوم(کف) و ... از ظرف خارج می شوند. این مکانیزم، ما را از لحاظ اپراتور(کارگر) بی نیاز کرده و سرعت خط تولید در این سری بسیار بالاست.

   

  دستگاه پرکن ادکلن قیمت

  از جمله عواملی که باعث تغییر قیمت دستگاه پرکن عطر می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع عملکرد دستگاه (دستی، نیمه اتوماتیک، اتوماتیک)
  • تعداد نازل های روی دستگاه
  • کیفیت قطعات به کار گرفته شده در دستگاه پرکن

  توجه داشته باشید که قیمت دستگاه های دستی پرکن عطر و ادکلن نسبت به مدل های نیمه اتوماتیک و اتوماتیک کمتر است.

  بزرگ ترین موضوع برای صاحب خط تولید در یک کارگاه یا کارخانه، مشکلات فنی دستگاه ها یا کیفیت آن ها می باشد که همواره تاثیر مستقیم و شدیدی بر تولید و سود شرکت دارد. در دهه گذشته، تجربه نشان داده است که خرید یک محصول با کیفیت می تواند تا 12 درصد در توسعه و بازاریابی مواد غذایی، بهداشتی و سایر محصولات کمک کند. خرید محصولات ارزان قیمت اگرچه بسیار سودآور به نظر می رسد اما پس از مدتی خط تولید را دچار مشکل حادی می کند که خسارات قابل توجهی را به همراه دارد.

  جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  09129410151

  اهمیت تعداد نازل در دستگاه پرکن ادکلن

  دستگاه پرکن ادکلن تعداد نازل های متفاوتی دارد، هر چه تعداد این نازل ها بیشتر باشد، مواد سریع تر پر شده و حجم تولید افزایش می یابد. با این نازل ها می توان هر ظرف ادکلن را، به هر میزان و در مدت زمان کوتاهی پر و آماده کرد

  پرکننده های ادکلن از جمله ابزارهایی هستند که برای جلوگیری از خوردگی باید جنس و مواد مناسبی داشته باشند، بنابراین از فولاد ضد زنگ ساخته می شوند.

   

  خرید دستگاه پرکن عطر و ادکلن

  برای ساخت و توسعه هر خط تولیدی یک سری عناصر وجود دارد که با رعایت آن ها می توان یک خط تولید به روز و مفید برای کسب درآمد ایجاد کرد. یکی از اصلی ترین عناصر در ابتدای این امر، خرید مهم ترین قطعه (قلب تپنده) است یعنی دستگاه مناسب و با کیفیت که می تواند تاثیر زیادی بر روی پیشرفت شغلی شما داشته باشد.

  شرکت ماشین سازی ویرا تولید کننده انواع ماشین آلات صنعتی با سال ها تجربه، موفق به ارائه محصولات خوبی در این زمینه شده است.

  این مجموعه علاوه بر ارائه گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش پنج ساله برای همه ی دستگاه های تولیدی، تسهیلات بسیاری نیز برای خرید هرچه آسان تر شما عزیزان در نظر گرفته است که شما می توانید جهت اطلاع یافتن از آن ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  مشخصات فنی دستگاه

  • مشخصات فنی برای این دستگاه ثبت نشده است، برای دریافت مشخصات فنی   تماس بگیرید

  پرسش های متداول مشتریان

  کسب اطلاعات فنی بیشتر دستگاه