دستگاه استرچ پالت

  دستگاه استرچ پالت

  دستگاه استرچ پالت.از این دستگاه در صنعت استفاده می شود که در آن محصول روی پایه قرار داده و نایلون(فیلم شیرینگ)به دور محصول پیچیده می شود.در مدل استرچ پالت مرغکدار

  دستگاه استرچ پالت (stretch wrap machine)

  تولید تجهیزات بسته بندی با استفاده از نایلون های شفاف معروف به دستگاه استرچ پالت گسترش چشمگیری یافته است. افزایش مصرف بسته بندی با این روش و رقابت آن با محصولات کاغذی مشابه و متفاوت در آینده این تفاوت را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد. دستگاه استرچ پالت یکی از آن دسته دستگاه هایی است که قابلیت بسته بندی و کشیده شدن نایلون را با کارکرد آسان فراهم می کند. این دستگاه با کشیدن نایلون های اطراف محصول ضمن ایجاد پوشش محافظ، ایجاد تعادل بین چند محصول نامتعادل را ممکن می کند(آن ها را کنار هم می چیند).

   

  نایلون استرچ

  در واقع، پالت های غلتکی شفاف به نام نایلون استرچ یا فیلم استرچ وجود دارد. این غلتک ها از موادی مانند پلی وینیل کلرید (PVC) یا پلی وینیل کلرید (PVdC) ساخته می شوند. شفافیت و استحکام کششی این فیلم ها تاثیر بسزایی در کیفیت نهایی کار دارد.

  ضخامت، طول و عرض غلطک ها از دیگر مشخصات نایلون استرچ است که با توجه به نوع مصرف و قابلیت های دستگاه استرچ پالت انتخاب می شود.

   

  استرچ پالت مرغکدار

  از این نوع دستگاه استرچ پالت مرغکدار می توان برای کشیدن محصولات بلند (دارای ارتفاع زیاد) استفاده کرد و این دستگاه، قابلیت نگه داشتن المان ها را دارد. در واقع قسمت بالایی دستگاه که مرغک نام دارد برای این کار تعبیه شده است.

   

  استرچ پالت صفحه گردان

  به کمک دستگاه استرچ پالت صفحه گردان که فضای بسیار کمی را می گیرد، می توان پالت های(اجسام) سبک را تا ارتفاع 2 متر (با 25 پالت در ساعت) در سلفون پیچیده(استرچ پالت) کرد. این محصول بر روی صفحه چرخشی بالابر پالت قرار گرفته و با پیچاندن قسمت نایلونی احاطه شده است.

  خرید دستگاه استرچ پالت

  استرچ پالت دروازه ای

  با دستگاه استرچ پالت دروازه ای به راحتی قادر خواهید بود پالت های فوق سنگین مانند قطعات بزرگ سنگ و پالت های بزرگ انبار خودرو را بسته بندی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از لیفتراک استفاده کنید تا یک پالت را به مرکز دستگاه بیاورید و منتظر بمانید تا دستگاه شروع به کار کند.

  این دستگاه 800 کیلوگرم وزن دارد و قادر است 25 پالت فوق سنگین را در ساعت سلفون پیچی کند.

  پروفیل های مورد استفاده در شرکت گروه ماشین سازی "ویراماشین" با رنگ پودری پوشانده شده است تا در عین حال دوام و زیبایی بیشتری را داشته باشند.

   

  دستگاه استرچ رولی

  دامنه کاربرد دستگاه استرچ پالت به طیف گسترده ای از محصولات رسیده است. محصولات استوانه ای بلند روی این دستگاه سلفون پیچی می شوند. رول های کاغذی، توپ های بوم و مواردی از این دست نمونه هایی از کاربردهای این دستگاه هستند. حداکثر قطر غلتک مورد استفاده می تواند تا 105 سانتی متر باشد.

   

  دستگاه شیرینگ پالت

  برای استحکام بیشتر می توان از نایلون شیرینگ در دستگاه برش پالت استفاده کرد که با استفاده از مشعل گازی و حرارت دادن فیلم شیرینگ انجام می شود. فیلم شرینگ زیباتر و موثرتر از روکش نایلونی مخصوص استرچ پالت است.

   

  استرچ فرودگاهی

  با توجه به افزایش حمل و نقل داخلی و خارجی و جابجایی بسته ها و بارهای مسافران، وجود دستگاه سلفون پیچ یا استرچ پالت(یا استرچ فرودگاهی) مناسب در این حوزه بسیار حائز اهمیت است. کیف و چمدان و انواع چمدان ها از رطوبت محافظت می شوند و حتی در هنگام حمل و نقل باز نمی شوند. اما برای وسایلی که درب باز بوده و یا هیچگونه روکشی ندارند و احتمال از بین رفتنشان هست، از این روش استفاده می شود که هم فورا ساخته می شوند و هم کمترین قیمت را دارد.

  این نوع استرچ فرودگاهی به دلیل سبکی و تحرک مناسب برای فرودگاه ها، پایانه های بار و حمل و نقل مسافر می باشد.

   

  وظیفه دستگاه استرچ پالت

  عملکرد دستگاه استرچ پالت در اصل به این گونه است که محصول را با فیلم استرچ بسته بندی می کنند تا لایه نایلونی و محافظ، بسته بندی مورد نظر را در بر گیرد. دستگاه استرچ پالت نسبت به سایر دستگاه های بسته بندی به صرفه تر است و به راحتی می توان از آن برای بسته بندی محصولات مختلف در اشکال و اندازه های مختلف استفاده کرد. اکثر این دستگاه ها قابلیت تنظیم سایز لایه پلاستیکی کششی را دارند. وظیفه بزرگ دستگاه استرچ پالت علاوه بر جلوگیری از تجمع گرد و غبار بر روی محصول، محافظت از محصول می باشد.

   

  کاربرد ماشین استرچ پالت

  • بسته بندی هر پالت مقوایی در هر اندازه
  • بسته بندی و شیرینگ مدل های مختلف بطری در حجم زیاد
  • بسته بندی همزمان چند جعبه مقوایی روی پالت
  • محصول با روکش نایلونی شفاف ساخته و کامل می شود

   

  مزایای دستگاه بکسل پالت

  1-محصول را از گرد و غبار محافظت می کند

  2- حفظ زیبایی محصول

  3- بسته بندی سریع محصولات

   

  انواع دستگاه های استرچ پالت به شرح زیر طبقه بندی می شوند

  • دستگاه استرچ پالت دروازه ای
  • دستگاه استرچ پالت مرغکدار
  • دستگاه استرچ پالت صفحه گردان
  • دستگاه ربات استرچ پالت
  • استرچ پالت فرودگاهی

   

  دستگاه ربات استرچ پالت

  در قسمت استرچ پالت اتوماتیک مانند ربات دور پالت می چرخد ​​و سلفون را جدا می کند و نیازی به حمل و هدایت پالت از کامیون به پالت نیست. با این تفاوت که ربات یدک کش پالت فرآیندی متفاوت با تمام پالت های کشیده دارد. ربات پالت مجهز به حسگر چشم الکترونیکی است که به طور خودکار در اطراف پالت می چرخد. هیچ محدودیتی برای این دستگاه وجود ندارد. سرعت بالای ربات استرچ پالت و سهولت کار و عدم جابجایی آن از مزایای این دستگاه به حساب میرسند.

   

  سلفون یا استرچ کش

  به طور کلی سلفون به سه نوع دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شود:

  دستگاه استرچ پالت دستی

  سلفون کش دستی (استرچ کش دستی)

  از دستگاه استرچ پالت دستی برای بسته بندی مواد غذایی با روکش سلفون استفاده می شود. ظروف یکبار مصرف که حاوی مواد غذایی معمولاً توسط این دستگاه، بسته بندی و یا استرچ می شوند. از این دستگاه برای بسته بندی مواد غذایی مانند مرغ، گوشت، ماهی، سبزیجات، میوه جات، قارچ و ... استفاده می شود. بسته بندی در این دستگاه به صورت دستی و توسط اپراتور بسیار آسان است.

  سیستم الکتریکی این دستگاه به گونه ای است که صفحه الکتریکی آن دائما داغ است و دارای سیمی با سطح مقطع کم است که قبل از چسباندن فیلم پلاستیک به کف سینی آن را قطع می کند. دمای قسمت حرارت ده این دستگاه نیز قابل تنظیم است. سلفون ها در عرض های مختلف برای بسته بندی یا سلفون محصولات مختلف مانند فرآورده های گوشتی، سبزیجات، ماهی، میوه ها و ... موجود و به کار می روند. دستگاه سلفون دستی دارای دو غلتک برای چرخاندن غلتک دستگاه و یک تیغه گرمکن برای برش(شیرینگ) سلفون و یک اتو تفلون برای اتصال و جمع آوری و چسباندن سلفون به ظرف می باشد.

   

  کاربرد دستگاه سلفون کش (استرچ کش اتوماتیک)

  این دستگاه عمدتا در سوپرمارکت ها، رستوران ها، کافه ها، فروشگاه های گوشت و پروتئین، هایپر مارکت ها، کارگاه ها و کارخانه های بسته بندی استفاده می شود.

   

  سلفون کش اتوماتیک (استرچ کش اتوماتیک)

  در مورد استرچ پالت اتوماتیک، پس از قرار دادن ظرف با محصول روی نوار نقاله، دستگاه کلیه عملیات چرخاندن فویل برای غذا درون ظرف و برش و چسباندن روی ظرف به صورت اتوماتیک انجام می دهد.

   

  پیروز و موفق باشید.

  سوالی برای این محصول ثبت نشده است
  x

  دستگاه استرچ پالت

  قیمت: تماس بگیرید

  کد دستگاه: vm-305

  گارانتی: ۱ سال خدمات پس از فروش

  دسته بندی:

  دستگاه شیرینگ پک

  کسب اطلاعات فنی بیشتر دستگاه

  دستگاه استرچ پالت (stretch wrap machine)

  تولید تجهیزات بسته بندی مانند دستگاه استرچ پالت با استفاده از نایلون های شفاف گسترش چشمگیری یافته است. انجام فرآیند بسته بندی با این روش و رقابت آن با محصولات کاغذی، کاربری این دستگاه ها را در آینده به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد.

  دستگاه استرچ پالت یک دستگاه شیرینگ پک است که قابلیت بسته بندی و کشیده شدن نایلون را با کارکرد آسان فراهم می کند.

  این دستگاه با کشیدن نایلون های اطراف محصول ضمن ایجاد پوشش محافظ، ایجاد تعادل بین چند محصول نامتعادل را ممکن می کند(آن ها را کنار هم می چیند).

   

  فیلم دستگاه استرچ پالت

  در واقع، پالت های غلتکی شفاف به نام نایلون استرچ یا فیلم استرچ وجود دارد. این غلتک ها از مواد پلاستیکی مانند پلی اتیلن یا پی وی سی ساخته می شوند. شفافیت و استحکام کششی این فیلم ها تاثیر بسزایی در کیفیت نهایی کار دارد.

  ضخامت، طول و عرض غلطک ها از دیگر مشخصات نایلون استرچ است که با توجه به نوع مصرف و قابلیت های دستگاه استرچ پالت انتخاب می شود.

   

  خرید دستگاه استرچ پالت

   

  استرچ پالت چیست

  برای توضیح این مطلب ابتدا به معنای این ترکیب می پردازیم؛ استرچ به معنای کشیدن است و منظور از پالت، قطعاتی است که در زیر محصولات قرار می دهند و هر چیزی را که قرار است بسته بندی شود روی آن ها می چینند.

  استرچ پالت پیچ از جمله روش های عالی بسته بندی محصولاتی است که بزرگ و حجیم اند، این روش برای حفاظت محصولات بزرگ یا پالت از باران، نور خورشید، رطوبت، گرد و غبار، سرقت، واژگونی و همچنین حمل و نقل آسان و سریع و حفظ زیبایی کالا به کار می رود.

  در حال حاضر انواع گوناگونی از پالت اعم از پلاستیکی، چوبی و فلزی را می توان در بازار یافت. محصولات در انتها پس از این که بر روی پالت چیده شدند به وسیله جک پالت یا لیفتراک، به محلی که سلفون پیچی را انجام می دهند منتقل می شوند.

  فرآیند سلفون پیچی بسیار آسان بوده و در مدت زمان کوتاهی نیز انجام می شود و در پایان کار پالتی را مشاهده خواهید کرد که اطراف آن به صورت کامل با فیلم استرچ پوشانده شده است.

   

  تولید کننده و شرکت سازنده دستگاه استرچ پالت

  امروزه خرید یک دستگاه خوب از اصلی ترین ملزومات یک خط تولید می باشد که علاوه بر کیفیت، قیمت مناسبی نیز داشته باشد خصوصا اگر در ابتدای تاسیس کسب و کار خود هستید.

  برای حل این مسئله مفتخریم ماشین سازی ویرا را به شما معرفی کنیم که تولید کننده انواع ماشین آلات صنعتی می باشد؛ این مجموعه سالیان متمادی با کمک متبحرترین مهندسان توانسته در این زمینه خوش بدرخشد چرا که سرلوحه ی این شرکت همیشه و همیشه رضایت مشتری بوده است و برای یاری رسانی به شما عزیزان در خرید بهتر تسهیلاتی نیز ارائه می دهد که می توانید از طریق تماس با ما از آن ها مطلع شوید،

  همچنین لازم به ذکر است که بدانید تمامی ماشین آلات تولید شده توسط این تیم دارای یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.

   

  انواع دستگاه استرچ پالت

  تا این قسمت مقاله با فرآیند کلی دستگاه استرچ پالت آشنا شدید در این بخش قصد داریم شما را از انواع دستگاه استرچ پالت که تنوع بسیاری نیز دارد مطلع سازیم با ما همراه باشید.

   

  استرچ پالت مرغکدار

  از دستگاه استرچ پالت مرغکدار می توان برای کشیدن محصولات بلند (دارای ارتفاع زیاد) استفاده کرد. این دستگاه، قابلیت نگه داشتن المان ها را دارد. در واقع قسمت بالایی دستگاه که مرغک نام دارد برای این کار تعبیه شده است.

   

  استرچ پالت صفحه گردان

  به کمک دستگاه استرچ پالت صفحه گردان که فضای بسیار کمی را می گیرد، می توان پالت های(اجسام) سبک را تا ارتفاع 2 متر (با 25 پالت در ساعت) در سلفون (فیلم استرچ پالت) پیچید. محصول بر روی صفحه چرخشی بالابر پالت قرار می گیرد و با پیچاندن به وسیله نایلون احاطه می شود.

   

  استرچ پالت دروازه ای

  با دستگاه استرچ پالت دروازه ای به راحتی قادر خواهید بود پالت های فوق سنگین مانند قطعات بزرگ سنگ و پالت های بزرگ انبار خودرو را بسته بندی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از لیفتراک استفاده کنید تا یک پالت را به مرکز دستگاه بیاورید و منتظر بمانید تا دستگاه شروع به کار کند.

  این دستگاه 800 کیلوگرم وزن دارد و قادر است 25 پالت فوق سنگین را در ساعت سلفون پیچی کند.

  پروفیل های مورد استفاده در شرکت گروه ماشین سازی "ویرا ماشین" با رنگ پودری پوشانده شده است تا در عین حال دوام و زیبایی بیشتری را داشته باشند.

   

  دستگاه استرچ رولی

  دامنه کاربرد دستگاه استرچ پالت به طیف گسترده ای از محصولات رسیده است. محصولات استوانه ای بلند روی این دستگاه سلفون پیچی می شوند. رول های کاغذی، توپ های بوم و مواردی از این دست نمونه هایی از محصولاتی هستند که با استفاده از این دستگاه سلفون پیچی می شوند. حداکثر قطر غلتک مورد استفاده می تواند تا 105 سانتی متر باشد.

   

  دستگاه شیرینگ پالت

  برای استحکام بیشتر می توان از نایلون شیرینگ در دستگاه برش پالت استفاده کرد که با استفاده از مشعل گازی و حرارت دادن فیلم شیرینگ انجام می شود. فیلم شرینگ زیباتر و موثرتر از روکش نایلونی مخصوص استرچ پالت است.

   

  استرچ پالت فرودگاهی

  این نوع استرچ فرودگاهی به دلیل سبکی و تحرک مناسب برای فرودگاه ها، پایانه های بار و حمل و نقل مسافر می باشد. با توجه به افزایش حمل و نقل داخلی و خارجی و جابجایی بسته ها و بارهای مسافران، وجود دستگاه سلفون پیچ یا استرچ پالت(یا استرچ فرودگاهی) مناسب در این حوزه بسیار حائز اهمیت است.

  با کمک این دستگاه کیف و انواع چمدان ها از رطوبت محافظت می شوند و حتی در هنگام حمل و نقل باز نمی شوند. وسایلی که درب باز بوده و یا هیچگونه روکشی ندارند و احتمال از بین رفتنشان هست نیز با این دستگاه سلفون پیچی می شوند.

   

  قیمت دستگاه استرچ پالت

   

  قیمت و خرید انواع دستگاه استرچ پالت

  دستگاه استرچ پالت در بخش های متفاوت صنایع کاربری داشته و در بسیاری از کسب و کارها و مشاغل از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

  در زمینه ساخت این دستگاه و دیگر ماشین آلات صنعتی ماشین سازی ویرا را می توان به عنوان یکی از موفق ترین تولیدکنندگان  به شمار آورد که سازنده انواع دستگاه استرچ پالت مانند مرغکدار، فرودگاهی، صفحه گردان و… می باشد و در ساخت و پرداخت تمامی دستگاه های استرچ خود از بهترین مواد و یراق بهره گرفته و با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت، دستگاه های خود را به شما عزیزان ارائه می کند.

  شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت لحظه ای و دریافت مشاوره با ما در تماس باشید. 

    

  سری های دستگاه استرچ پالت

  به طور کلی دستگاه استرچ پالت بند به سه سری دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شود:

   

  دستگاه استرچ پالت دستی

  از دستگاه استرچ پالت دستی برای بسته بندی مواد غذایی با روکش سلفون استفاده می شود. ظروف یکبار مصرف حاوی مواد غذایی معمولاً توسط این دستگاه، بسته بندی و یا استرچ می شوند. از این دستگاه برای بسته بندی مواد غذایی مانند مرغ، گوشت، ماهی، سبزیجات، میوه جات، قارچ و ... استفاده می شود. بسته بندی در این دستگاه به صورت دستی و توسط اپراتور بسیار آسان است.

  سیستم الکتریکی این دستگاه به گونه ای است که صفحه الکتریکی آن دائما داغ است و دارای سیمی با سطح مقطع کم است که قبل از چسباندن فیلم پلاستیک به کف سینی آن را قطع می کند. دمای قسمت حرارت ده این دستگاه نیز قابل تنظیم است. سلفون ها در عرض های مختلف برای بسته بندی یا سلفون محصولات مختلف مانند فرآورده های گوشتی، سبزیجات، ماهی، میوه ها و ... موجود و به کار می روند.

  دستگاه سلفون دستی دارای دو غلتک برای چرخاندن غلتک دستگاه و یک تیغه گرمکن برای برش(شیرینگ) سلفون و یک اتو تفلون برای اتصال، جمع آوری و چسباندن سلفون به ظرف می باشد.

   

  سلفون کش اتوماتیک (استرچ کش اتوماتیک)

  در مورد استرچ پالت اتوماتیک، پس از قرار دادن ظرف یا محصول روی نوار نقاله، دستگاه کلیه عملیات چرخاندن فویل، برش و چسباندن را به صورت اتوماتیک انجام می دهد.

  نوعی ربات استرچ پالت اتوماتیک نیز موجود است که این ربات دور پالت می چرخد ​​و سلفون را جدا می کند و نیازی به حمل و هدایت پالت از کامیون به پالت نیست. با این تفاوت که ربات یدک کش پالت فرآیندی متفاوت با تمام پالت های کشیده دارد.

  ربات پالت مجهز به حسگر چشم الکترونیکی است که به طور خودکار در اطراف پالت می چرخد. هیچ محدودیتی برای این دستگاه وجود ندارد. سرعت بالای ربات استرچ پالت و سهولت کار و عدم جابجایی آن از مزایای این دستگاه به حساب میرسند.

   

  کاربرد ماشین استرچ پالت

  • بسته بندی هر پالت مقوایی در هر اندازه
  • بسته بندی و شیرینگ مدل های مختلف بطری در حجم زیاد
  • بسته بندی همزمان چند جعبه مقوایی روی پالت
  • محصول با روکش نایلونی شفاف ساخته و کامل می شود

   

  مزایای دستگاه بکسل پالت

  1. محصول را از گرد و غبار محافظت می کند
  2. حفظ زیبایی محصول
  3. بسته بندی سریع محصولات

  مشخصات فنی دستگاه

  • مشخصات فنی برای این دستگاه ثبت نشده است، برای دریافت مشخصات فنی   تماس بگیرید

  پرسش های متداول مشتریان

  کسب اطلاعات فنی بیشتر دستگاه